Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 11. 2015 o 12:10

V sobotu štartuje Pavlovic Cup

autor: redakcia
2517x čítanéUž túto sobotu sa bude v Prešove spomínať na nezabudnuteľnú postavu prešovského a česko-slovenského futbalu. Meno Ladislava Pavloviča futbalovým priaznivcom bližšie predstavovať nemusíme. Druhý najlepší ligový strelec spomedzi slovenských kanonierov, najúspešnejší športovec 20. storočia mesta Prešov či dvojnásobný kráľ ligových strelcov - to je len niečo z mála osobitostí tohto výnimočného športovca.

Bojovať o trofej pre celkového víťaza na siedmom ročníku turnaja o Pohár Ladislava Pavloviča budú štyri mládežnícke futbalové tímy kategórie U17. Pozvanie organizátorov prijali domáci celok 1. FC Tatran Prešov, MFK Ružomberok, FK Dukla Banská Bystrica a víťaz Pavlovic Cup-u v roku 2014 FC VSS Košice. Jednodňový turnaj odštartuje v sobotu v ranných hodinách, vyvrcholenie turnaja je na programe popoludní.

„Veľmi sa teším na mladých hráčov ako sa ukážu v hre na malom priestore. Minulý rok ma zaujalo na turnaji niekoľko výborných futbalistov, ktorí následne podávali vynikajúce výkony v materských kluboch, prípadne v reprezentácii,“ rozhovoril sa jeden z organizátorov turnaja Ladislav Pavlovič ml. a pokračoval: „Na turnaji uvidíme celkovo šesť kvalitných zápasov, okrem toho však diváci opäť uvidia aj extraligový futsalový zápas, v ktorom si domáci FK Prešov zmerá sily s tímom ŠK Makroteam Žilina. Tento duel je na programe po turnajovom dianí. Veríme, že fanúšikovia futbalu prídu povzbudiť našu futbalovú omladinu, ale aj prešovských futsalistov,“ uzavrel L. Pavlovič ml.

Siedmy ročník Pavlovic Cup-u štartuje v sobotu 28. novembra 2015 v športovej hale na Baštovej ulici.

 

Rozpis zápasov:

09.00: 1. FC Tatran Prešov - FC VSS Košice

09.55: MFK Ružomberok - FK Dukla Banská Bystrica

10.50: 1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok

12.00: Internacionáli Tatran Prešov - Pavlovič tím

13.00: FC VSS Košice - FK Dukla Banská Bystrica

13.55: FK Dukla Banská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov

14.50: FC VSS Košice - MFK Ružomberok

15.45: Vyhlasovanie výsledkov a odovzdávanie cien

17.00: FK Prešov - ŠK Makroteam Žilina