Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

28. 11. 2015 o 13:40

V nedeľu spoznáme Jedenástku Tipos III. ligy VsFZ

autor: redakcia
2143x čítanéPodobne ako vlani (na fotografii), aj tentoraz sa v poslednú novembrovú nedeľu uskutoční v Košiciach vyhlásenie Jedenástky Tipos III. ligy Východoslovenského futbalového zväzu. V hoteli Gloria Palac (17.00 hod.) pôjde už o osemnáste pokračovanie populárnej ankety. A znova bude nasledovať po skončení dvojdňových zápolení starších žiakov v rámci 11. ročníka Memoriálu JUDr. Bohdana Benedika.

Pod zloženie ideálnej zostavy sa podpísali tí najpovolanejší - tréneri účastníkov najvyššej regionálnej futbalovej súťaže. “Po tretíkrát spolu vyhlásime aj Jedenástku futbalistiek z východoslovenských klubov. Po druhýkrát zasa oceníme najlepšieho rozhodcu,” podotkol sekretár VsFZ Marcel Eperješi. Iba dodáme, že prvenstvo z vlaňajška obhajuje skúsený Prešovčan Jozef Kakaščík.

Pochopiteľne, pred slávnostným vyhlásením sa nepatrí dopredu prezrádzať žiadne mená ocenených laureátov, no na druhej strane nič nepokazíme, keď aspoň načrtneme zaujímavé ukazovatele z tohtoročnej ankety. Pravda, konkrétne mená budú známe až po večernom defilé. “Môžem prezradiť, že tohto roku najlepšie tipovali až dvaja tréneri, ktorí na svojich lístkov trafili po deväť mien z ideálnej jedenástky. Napríklad najviac hodnotený hráč oslovil až štrnástich trénerov. Neobjavil sa teda iba na dvoch lístkoch. V Jedenástke VsFZ má zastúpenie sedem klubov. Celkove sa na lítkoch objavilo 59 hráčov," povedal Marcel Eperješi.

O kultúrny program večera sa postará Tanečné štúdio Adriany Vrbovej. Moderátorom bude už tradične známy rozhlasový komentátor RTVS Jozef Jarkovský.

x x x

V piatok bola na programe riadna konferencia VsFZ, na ktorej bol aj generálny sekretár SFZ Jozef Kliment. V rámci nej ocenili odznakmi VsFZ šiestich jubilantov.

Bronzový odznak VsFZ:

Pavel Piršč (50 rokov)

Karol Zvolánek (60 rokov)

Štefan Fencík (65 rokov)

Strieborný odznak VsFZ:

Dušan Polák (55 rokov)

Štefan Styrančák (65 rokov)

Pavol Hojsák (70 rokov)

 

 

FOTO: JAROSLAV GLOVIČKO