Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 12. 2015 o 08:55

V sobotu Letecký vianočný turnaj

autor: redakcia
1665x čítanéJedným z najstarších minifutbalových podujatí v Košiciach je Letecký vianočný turnaj, ktorý cez víkend napíše už 46. kapitolu. V tomto roku navyše ponesie pomenovanie po svojom zakladateľovi - Memoriál Jána Hunčára.

Ako je známe Ján Hunčár zomrel v lete vo veku 82 rokov. Absolvent FTVŠ KU v Prahe sa celý život venoval pedagogickej činnosti na katedre telesnej výchovy VVLŠ SNP. Futbaloví fanúšikovia ho poznajú vďaka jeho trénerskej činnosti vo VSS Košice, Ličartovciach, Nižnej Myšli či pri družstve VVLŠ SNP. V roku 1970 založil Letecký vianočný turnaj, ktorý si získal veľkú popularitu.

Túto sobotu 19. decembra si od 8. hod. v hádzanárskej hale vo VŠA zmerá sily osem družstiev: TUKE LF - starí priatelia, TUKE - výber, U.S. Steel Košice s.r.o, ZŠ Gemerská, Tréneri - Ličartovce, REBELant, Internacionáli VSS a NERO. Práve posledne menovaný kolektív obhajuje prvenstvo z vlaňajšieho ročníka a putovný pohár by veľmi rád získal znova do svojej vitríny.