Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 03. 2016 o 14:23

S posilami Skvašík a Kočan sa nasmerovať tabuľkovo vyššie

autor: Marián Škuba
2084x čítanéSninčania zimovali až na 10. mieste, s čím spokojnosť nevládla. Potrebujú zabrať, aby sa dramatickým zápasom v závere sezóny vyhli.

Na otázky odpovedal František Hanc, tréner MFK Snina...

 

Prebehla zimná príprava podľa vašich predstáv? - Prebiehala v domácich podmienkach, podľa počasia sme trénovali vonku alebo v telocvični, na prípravne zápasy sme cestovali do Stropkova a Michaloviec.

 

Do akej miery vám naznačili formu mužstva prípravné zápasy? - V zápasoch dostali šancu všetci hráči, takže výsledky sme neriešili, skôr sme kládli dôraz na herný prejav a plnenie taktických vecí, ktoré sme si povedali. Z tohto pohľadu musím povedať, že nie všetko bolo podľa našich predstáv a budeme musieť na tom popracovať, hoci sme limitovaný ihriskom a počasím.

 

Zmeny v kádri: Kto odišiel, kto je posilou? - Z mužstva odišiel Peťo Diňa do Radvane nad Laborcom, Paľo Kirňák do Belej nad Cirochou, hráči, ktorí boli na hosťovaniach tam naďalej ostávajú. Do kádra pribudli naši odchovanci René Kočan z Podbrezovej, Jozef Skvašík z VSS Košice a Domino Haburaj z Belej, dorastenci Kira a Karľa.

 

Aké sú ciele MFK Snina do odvety? - Po nepodarenej jeseni sa jednoznačne chceme posunúť v tabuľke vyššie a predvádzať lepší futbal ako v prvej polovici sezóny.

 

Prvý zápas jari: Vranov - Snina... Poznáte silu súpera? S čím bude tréner spokojný? - Čaká nás ťažký zápas, súper tiež obmenil a skvalitnil káder, no určite tam pôjdeme s cieľom bodovať a dobre začať jarnú časť.

 

V akom stave je hracia plocha? – Momentálne je značne podmočená.

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY: Svidník 2:3, V. Horeš 2:1, V. Revištia 2:1, Stropkov 3:3, V. Mirošov 0:2, V. Revištia 2:2.

 

V PRÍPRAVE NASTÚPILI: Lojka, Kopťár - Matus, J. Lukáč, Karľa, P. Hišem, Ferko, Červeňák, Danko, M. Haburaj, M. Pčola, E. Kira, E. Hanc, Jankaj, Karľa, Hreha, Lelko, Popovič, Loch, M. Haburaj, Bodnár, Leitner, Skvašík.