Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 05. 2012 o 19:00

Zo súpera si urobili trhací kalendár

autor: riso
1320x čítanéKto očakával vyrovnaný súboj, musel byť sklamaný. V šlágri kola IV. ligy Sever medzi Vysokými Tatrami a Ľuboticami sa zrodil nečakaný debakel. Líder tabuľky rozdrvil druhý celok 6:0.

Zverenci trénera Ladislava Lipnického na hracej ploche dominovali vo všetkých herných činnostiach a majú parádne nakročené na postup do vyššej súťaže. „Myslím si, že to bol z našej strany dobrý zápas. Ľubotice však majú určite slabšie mužstvo ako mali v jesennej časti. Dobre sme sa pripravili na toto stretnutie a zaslúžene sme vyhrali. Po každej stránke sme boli lepším mužstvom, kontrolovali sme hru a súpera sme prakticky k ničomu nepustili,“ povedal L. Lipnický. Jeho zverenci si zo súpera urobili trhací kalendár. „Chlapcov som upozorňoval na to, aby nehrali kŕčovito, aby hrali uvoľnene. Pomohli nám dva góly v prvom polčase, po ktorých sme hru kontrolovali. Súper prakticky nemal šancu, som rád, že sme potvrdili domácu neporaziteľnosť,“ zdôraznil L. Lipnický.

Bilancia jeho zverencov na domácej pôde je v tejto sezóne vskutku famózna. Z dvanástich zápasov dvanásť víťazstiev a skóre 39:3. „V hre je ešte veľa bodov, takže ešte neoslavujeme. Koncentrovať sa budeme hlavne na domáce zápasy, aby sme si udržali domácu neporaziteľnosť. Samozrejme, nejaké bodíky sa pokúsime získať aj vonku,“ dodal L. Lipnický.