Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 05. 2012 o 12:26

Tipovacia súťaž DUEL - Osemfinále č.7

autor: Daniel Dedina
1056x čítanéduelTak toto sme tu ešte nemali! Nedá nám začať inak, ako obhliadnutím sa za zatiaľ posledným kolom, v ktorom sa podarilo niečo dosiaľ nevídané a to prvý plný zásah, teda uhádnutie všetkých ôsmich zápasov v jednom kole Majstrovstiev regiónu VsFZ. Komu sa podaril takýto husársky kúsok? Zopakujú podobný nevídaný „nástrel“ aj tímy v ďalšom osemfinálovom DUEL-i, alebo príde po hodoch bolenie brucha? Nič to nemení na tom, že máme pred sebou opäť ďalšiu zaujímavú tipérsku konfrontáciu, ktorej rozlúsknutie sa dozvieme už tento májový víkend.


 Vyhodnotenie 24. súťažného kola - Osemfinále č.6

Stará pravda hovorí - sláva víťazom, česť porazeným. V tomto prípade to platí dvojnásobne, pretože uhádnuť 6 z 8 zápasov je husársky kúsok. Stalo sa tak len v druhom prípade, o to viac šokujúce je, že ani to na postup nestačilo! V každom inom z predchádzajúcich 6 osemfinálových duelov by takýto tipér „išiel“ ďalej. Tentoraz nie! Vyšné Opátske je prvým tímom, ktorému sa podarilo uhádnuť viac ako 6 zápasov, a nezostalo len pri tom, lebo p. Stanko (tajomník družstva) správne predpokladal všetkých sedem víťazstiev domácich tímov a remízu v stretnutí Svidník - Humenné. Je jasné, že tento počet tipov sa už prekonať nedá, dá sa len vyrovnať rekord. Klobúk dolu, gratulujeme! 

vyhodnotenie 

 

správny tip

 

nesprávny tip

Pozvánka na 25.kolo:

Zápasy 25. kola - osemfinále č. 7 (12.-13. 5. 2012) tipujú:

Pavel Piršč – tréner FK Drustav Svidník

Mikuláš Novický – tajomník MFK Slovan Sabinov

OF 7pavuk