Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 05. 2012 o 12:57

Prvoligoví žiaci Rožňavy ratovali zaslúžený bod v závere

autor: Karol Csobadi
1406x čítanéStarší žiaci SP MFK Rožňava získali v domácom stretnutí proti Bardejovu cenný bod. Mladším chlapcom sa nedarilo a inkasovali poltucet.

V stretnutí dvoch rozdielnych polčasov ten prvý patril hosťom, ktorí sa ujali vedenia gólom kapitána Soroku. Vytvorili si aj ďalšie šance, ale polčasové tesné vedenie už poistiť nedokázali. Po prestávke aktivitu prebrali domáci futbalisti, čo bolo nakoniec v samom závere korunované vyrovnávajúcim gólom z nariadenej penalty. Tej predchádzal zbytočný faul gólmana hostí na domáceho útočníka Repela, ktorý bol už s loptou mimo ohrozenia jeho brány.

Dušan Pollák, tréner žiakov SP MFK Rožňava: „Hostia po dobrom výkone v prvom polčase zaslúžene viedli. V druhom polčase sme my hru výrazne zlepšili , vyrovnali a mali navrch. Remíza je teda spravodlivá, hlavne za našu snahu a bojovnosť . Škoda zranenia nášho najlepšieho hráča F. Faška, ktorý si už do konca sezóny nezahrá, nakoľko má pravdepodobne zlomeninu zápästia. Ďalší z hráčov Gelda si poranil členok a taktiež je mimo hry. Budeme tak maximálne okyptení".

Jozef Kukulský tréner Bardejova: „ Polčas bol jednoznačne v našej réžii, ale z niekoľkých vyložených šancí sme dokázali využiť iba jedinú, keď sme prenikli stredom a po následnej narážačke skórovali strelou k žrdi. Po zmene strán domáci v tempe a nasadení odohrali celý druhý polčas. Začo si bod jednoznačne zaslúžili. Vyrovnali síce z penalty, ale tá bola stopercentne a chybu urobil náš gólman. Lopta bola osem metrov od brány na bránkovej čiare, keď už domáci útočník s ňou nič nemohol urobiť, vtedy ho náš brankár zbytočne fauloval. Ešte raz klobúk dole pred domácimi, ktorí v snahe aby s nami neprehrali urobili preto všetko".

SP MFK Rožňava - Partizán Bardejov 1:1 (0:1)

Góly: F. Tomašík (z 11 m) - Soroka, rozhodca: P. Gonos. Rožňava: Rákai - F. Vaško, Seman, Koteleš, Mihalík, Gelda, Tomašík, M. Zatroch, Gyurék, Repel, R. Hajduk, striedali: Revúcky, Kardoš, Leskovjanský. Bardejov: Margicin - Bialončík, Gužík, Kyjak, Kravčík, Javorský, Kukulský, Soroka, Harčárik, M. Mihalík, Sova, striedali: Koscelník, Repka, Pilár, Klimek