Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

27. 04. 2016 o 22:13

Na oboch stranách odmietnuté penalty

autor: Marián Škuba
1404x čítanéSninský treťoligista po štyroch kolách bez bodu zabral naplno.

Sninský treťoligista sa ocitol v neľahkej pozícii. Prehral štyri zápasy v rade, čo na psychike nikomu nepridá, ba hráčom sa čierna séria mohla pomaly dostávať pod „kožu“... – Samozrejme, že sme túto situáciu v kabíne rozoberali. Chceli sme už čo najskôr bodovať, do zápasu sme vstupovali so snahou konsolidovať zadné rady, najlepšie neinkasovať a v ofenzíve sa presadiť. Podarilo sa,- začal debatu Miloš Lojka.

Dvadsaťštyriročný brankár MFK Snina sa v zápase na nedostatok práce vôbec sťažovať nemohol. Zachytal si poriadne... – Práce som mal dosť, súper si vypracoval šance, chválabohu ich nepremenil. Mali sme aj trochu šťastia, niečo som chytil, pomohli mi obrancovia, ja som pomohol im – tak by to malo byť.

Nebolo to však iba o domácich šanciach z hry. V 81. minúte nepremenil Dargaj pokutový kop. Lojka ho kryl... – Snažil som sa vybrať si stranu, nič iné mi neostávalo. Našťastie to zle kopol, loptu som vyrazil, aj následnú dorážku. Teším sa z toho.

Hrdinom stretnutia bol Ferko, skóroval v 71. minúte, no o dve minúty mohol poistiť sninské tri body Skvašík. Z pokutového kopu neuspel.. – Bol som si takmer istý, že Jožko Skvašík pokutový kop premení. Nestalo. Verím, že to odčiní gólom už v najbližšom stretnutí.

Nestáva sa často, aby v zápase gólovo „odmietli“ pokutové kopy obe mužstvá... – V mojom prípade som takúto situáciu zažil asi po prvýkrát. Isto vac mrzela domácich.

Zisk troch bodov, posun MFK Snina v tabuľke na 10. miesto, čierna séria sa skončila... – Dúfam, že to bude pre nás odrazový mostík. Atmosféra sa trochu uvoľnila, cez týždeň už budeme mať ľahšie myšlienky a verím, že to potvrdíme hneď v nedeľu doma,- dodal Miloš Lojka.

 

Veľké Revištia – Snina 0:1 (0:0)

Gól: 71. Ferko

Nepremenené PK: 81. Dargaj – 73. Skvašík