Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 05. 2016 o 15:07

Festival určený pre mladé futbalistky

autor: Pito
2595x čítanéNiet pochýb, že futbal si získava čoraz viac popularity aj medzi tínedžerkami. Niektoré by sa aj aktívne zapojili do diania, ale nevedia ako a možno im niekedy chýba iba mocný impulz, ktorý by ich vmanévroval na hraciu plochu.

Podnetných a zaujímavých akcií organizovaných pre nádejné vyznavačky futbalu nie je nikdy dosť a preto si treba vážiť podujatia, čo osviežia záujem  mlade.

Určite vítanou možnosťou pre futbalistky bude  Festival dievčenského futbalu, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 26. mája od 9. hod. (predpokladaný koniec je o 13. hodine) v prešovskom areáli Bowlingu pri trati. Ide o vekovú kategóriu dievčat U 11 (ročník narodenia 2005 a mladšie). Podujatie organizuje Slovenský futbalový zväz v spolupráci s 1.FC Tatran Prešov.

Program festivalu má dve časti. V prvej časti programu odohrajú dievčatá turnaj za účasti prihlásených družstiev na malom ihrisku (počet hráčok 5+1). V druhej časti podujatia budú pre dievčatá pripravené stanoviská s cvičeniami, kde si budú môcť talentované futbalistky vyskúšať svoje hráčske a pohybové schopnosti s možnosťou vyhrať pekné ceny (futbalové lopty, tričká, diplomy). Jednotlivé stanoviská budú pod dohľadom trénerov z klubu 1.FC Tatran a za účasti žiačok tohto klubu z tímu U15, ktoré získali titul majstra Slovenska v hale 2015/16.

Pre všetky zúčastnené aktérky sú pripravené pekné tričká, občerstvenie (kofola, minerálka, nanuk....).

 Srdečne sú vítané všetky adeptky futbalu a tie dievčatá, čo rady športujú.

 

Ďalšie informácie poskytnú kontaktné osoby:

Marek Semančík, 0918 315 921, m.semancik31@gmail.com

Peter Lupták, 0915 963 032, luptak8@gmail.com