Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 05. 2012 o 18:31

Tipovacia súťaž DUEL – Osemfinále č. 8

autor: Daniel Dedina
1026x čítané 

duelOsemfinálove tipovacie súperenie sa nám chýli k záveru. Pred sebou máme záverečný duel, po ktorom budú známe všetky štvrťfinálove dvojice. Potom už súťaž naberie rýchly spád, všetky štvrťfinálove duely sa odohrajú v jednom, 27. súťažnom kole Majstrovstiev regiónu VsFZ. Ale nepredbiehajme! V tento hokejový čas nás čaká aj tradičná futbalová porcia a v nej si svoje sily zmerajú, okrem iných, aj Svit a Michalovce “B“. Ako na ihrisku, tak aj v našej tipovacej súťaži.

 

 

 Vyhodnotenie 25. súťažného kola - Osemfinále č. 7

        Po minulotýždňovom „bombastickom“ tipovacom nástrele bolo možné očakávať mierny ústup, ale ústup v tomto prípade asi ani nie je to správne slovo, pretože predstavitelia Svidníka a Sabinova to zobrali tiež pekne zhurta, a ako je už zvykom v našej súťaži, aj tento duel bol nesmierne vyrovnaný, pre oboch pomerne úspešný, napokon sa z postupu mohli radovať pod Duklou, keďže sa im podarilo uhádnuť o jeden správny rezultát viac ako pri Toryse. Svidník tak čaká na svojho štvrťfinálového súpera, ktorý vzíde z aktuálneho DUEL-u.

vyhodnotenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

správny tip

 

nesprávny tipPozvánka na 26. kolo:

Zápasy 26. kola - osemfinále č. 8 (20. 5. 2012) tipujú:

Dušan Dinda - predseda klubu FK Svit

Ondrej Duda - tréner MFK Zemplín Michalovce „B“

OF 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pavuk