Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

20. 05. 2012 o 16:07

Podhradčania stihli vyhrať, dopozerať hokej i zájsť na svadbu

autor: Karol Csobadi
1539x čítanéV predohrávke 22. kola privítali piatoligisti Krásnohorského Podhradia súpera z Ruskova. Na vedúci gól hostí okamžite odpovedali vyrovnávajúcom gólom a neskôr zápas otočili vo svoj prospech.

V stretnutí tabuľkových susedov zo stredu piatoligového peletónu Košicko-gemerskej skupiny patril úvod hosťom, ktorí dvakrát nebezpečne pohrozili a domáceho gólmana pri druhom brejku ratovalo brvno. Neskôr sa hra vyrovnala, ale do prestávky gól nepadol. Takmer po hodine hry sa hostia ujali vedenia po góle Repíka, ale z následného protiútoku domáci skóre zrovnali Mésznerom. Štvrťhodinu pred záverom sa domácim podarilo výsledok otočiť vo svoj prospech, keď gólmana hostí prekonal P. Breuer. V závere Podhradčania zahodili niekoľko po góle volajúcich tutoviek.

"Dlho nám trvalo, kým sme sa dostali do tempa a po vyrovnávajúcom góle sa prakticky všetko začínalo nanovo. Čas sa krátil a gól na jednej či druhej strane mohol rozhodnúť o víťazovi. Som veľmi rád, že práve mne sa podarilo zápas rozhodnúť pre domáce farby. Tento gól bol mojim tretím v drese Podhradia a myslím si, že bol doteraz najdôležitejší v mojom podaní," povedal strelec Podhradia Peter Breuer.

"Nevyužité šance z úvodu nás prakticky stáli víťazstvo. Vyrovnávajúci gól domácich pripisujem na vrub nesústredenej obrane a rozhodujúci padol taktiež, keď naša obrana bolo úplne rozhodená. Priebeh stretnutia však skôr nasvedčoval remízovému výsledku," uviedol po stretnutí tréner Ruskova Ondrej Lovaši.

Futbalisti Krásnohorského Podhradia mali v sobotu naozaj nahustený program. Najprv zdolali na domácej pôde najtesnejším rozdielom Ruskov, následne boli svedkami víťazstva slovenských hokejistov proti Česku, keď záverečné minúty duelu sledovali spolu s hráčmi súpera priamo na štadióne a stihli dobehnúť pogratulovať aj spoluhráčovi Gabrielovi Demjénovi k uzavretiu manželstva do Gemerskej Hôrky.

Krh. Podhradie - Ruskov 2:1 (1:1)

Góly: Mészner, P. Breuer - Repík.