Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 05. 2012 o 09:47

Na zostavu sa vyhovárať nemôžeme

autor: Ladislav Kaplár
1756x čítanéVo víkendovom zápase medzi MFK Veľké Kapušany a SP MFK Rožňava patril medzi najlepších hráčov na ihrisku hosťujúci útočník Filip Pollák, ktorý hýril svojou aktivitou počas celého zápasu.

Svojou rýchlosťou a futbalovým prehľadom platil na domácu obranu, viackrát pohrozil a v závere zápasu získal pre svoje mužstvo penaltu, ktorú však jeho spoluhráč nedokázal premeniť. Mladíci z Gemera boli v úvodných minútach zápasu veľmi nebezpeční a mali viaceré gólové príležitosti. "Úvod zápasu nám celkom vyšiel, chceli sme hrať na rýchle brejky, to sa nám darilo, len chýbalo presnejšie, agresívnejšie zakončenie. Priaznivý výsledok sa nám darilo udržať do 35. minúty , potom sme po našej školáckej chybe darovali gól domácim. A to ich určite nakoplo. My sme si šance na strelenie gólu vytvorili, no domácich podržal brankár. Futbal sa hrá na góly, kto ich strelí, vyhrá. Domácim sa podarilo do polčasu skórovať a nám nie. Šance sme určite na to mali."

V oklieštenej zostave hostia dlho robili vrásky na čele domácim hráčom aj fanúšikom, ale v druhej polovici zápasu im domáci uštedrili ešte dve presné zásahy a bolo po dobrom výsledku. "Na zostavu sa vyhovárať nemôžeme, prišli sme s tým, čo momentálne máme. To, že neprišli vykartovaní hráči či zranení, s tým neurobíme vôbec nič. Chceli sme uhrať dobrý výsledok, no nepodarilo sa to. Domáci vyhrali zaslúžene, dali tri góly. Blahoželám im a prajem všetko dobré v ďalších zápasoch.Zápas splnil úroveň IV. ligy, hralo sa útočne na oboch stranách a to sa muselo domácemu publiku páčiť," dodal na záver Filip Pollák.

024