Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 05. 2012 o 11:05

Sninský 7-gólový revanš

autor: Marián Škuba
973x čítanéSninaJedným zo stretnutí 26. kola majstrovstiev regiónu Východ bol aj Snina - Nižný Hrušov. Na prvý pohľad, keďže aktuálne siedmy celok tabuľky privítal súpera z jej úplného dna, bolo jasné, kde hľadať favorita zápasu. Ale práve pre tento duel mali Sninčania značnú motiváciu.

 Vtedy, v nedeľu 2. októbra, sa Sninčania predstavili na trávniku Nižného Hrušova a gólom Palka z 55. minúty prehrali. Nuž, nič netradičné, prehrať u súpera najtesnejším rozdielom, no už vtedy vzbudil výsledok pozornosť, keďže to bolo pre N. Hrušov (v 11. kole) prvé víťazstvo v súťaži a Sninčanov máta dodnes o to viac, že k 25. odohranému kolu súťaže mal ich súper práve iba to jediné víťazstvo. "Výsledok nás mrzí dodnes, súper má jediné víťazstvo v súťaži a to práve s nami. Máme mu teda čo vracať. Aj som chlapcov cez týždeň v kabíne po tréningu upozornil, aby si všimli, koľko má Nižný Hrušov víťazstiev, kde je v tabuľke a s kým toto víťazstvo získal," konštatoval ešte pred zápasom František Hanc, hrajúci sninský kouč.

Domáci po absolútnej prevahe počas celého zápasu a množstve nepremenených príležitosti nakoniec dosiahli rekordné víťazstvo v tomto ročníku, keď sa strelecky presadil predovšetkým Š. Pčola, ktorý zaznamenal hetrik, keď otváral i uzatváral gólový účet stretnutia.

Snina - Nižný Hrušov 7:0 (4:0)

Góly: 8., 32. a 87. Š. Pčola, 36. a 43. M. Lukáč, 52. Kopáč, 80. J. Lukáč. Pred 150 divákmi rozhodoval Michalík, ŽK: Hoľan.

MFK: Lojka - Wiener, J. Lukáč, F. Hanc (46. Kopáč), M. Pčola - Štofík (56. J. Holovka), Popovič, Ľ. Jankaj, P. Hišem - M. Lukáč (69. L. Bednár), Š. Pčola. TJ Družstevník: Vaňo (46. Hoľan) - Šandrej, Smolej, Mikloš, Dzivak - L. Mezej (46. Ľ. Čop), Svetlik, Palko, P. Čop (46. Hanza) - Ivan, Bereš.