Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 05. 2012 o 18:49

Prvoligoví žiaci zo Stropkova dosiahli víťazný gól už v oslabení

autor: Karol Csobadi
1438x čítanéV 24. kole hostili prvoligoví žiaci SP MFK Rožňava rovesníkov zo Stropkova.

Starší žiaci sa desať minút pred koncom prvého polčasu ujali vedenia po hlavičke R. Kardoša, keď gólu predchádzal priamy kop. Po prestávke sa hostia snažili vyrovnať, čo sa im aj podarilo. Následne dohrávali po vylúčení Š. Gundzíka s desiatimi hráčmi, ale aj pri početnom oslabení dokázali streliť druhý, rozhodujúci gól a odviezli si tri body.

Michal Micheľ, tréner Stropkova:" Prvý polčas bol z našej strany trošku rozháraný a gól sme podľa môjho názoru dostali z ofsajdu. Chlapci znervózneli, ale po zmene strán i napriek správnemu vylúčeniu nášho hráča , ktorý fauloval na druhú žltú kartu súpera do žiadnych šancí nepustili. Po vyrovnávajúcom góle sa nám podarilo dostať sa aj do vedenia a zaslúžene zvíťaziť."

SP MFK Rožňava - Stropkov 1:2 (1:0)

Góly: R. Kardoš - Polaščík, Adamica, rozhodoval Drenko, ČK: Gundzík. Rožňava: Rákai - Kardoš, Seman, Tomašík, Matúš Zatroch, Leskovjanský, R. Hajduk, Mihalik, Gyurék, Gelda, Repel, striedali: Revúcky, Köteleš. Stropkov: Mydla - Lipták, Zápotocký, Polaščík, Ducár, Feč, Kimák, Gundzík, Očipka, Skala, Senaj, striedal: Adamica.

SP MFK Rožňava - Stropkov 1:6 (0:1)

Mladší žiaci do polčasu prehrávali iba o gól, ale po zmene strán sa hostia rozstrieľali a konto domáceho gólmana zaťažili ešte päťkrát. Čestný úspech Rožňavy zaznamenal Harabín. Chlapci z Rožňavy tak pred blížiacim sa záverom sezóny stále ostávajú bez bodového zápisu. Aj v tomto zápase si domáci iba ťažko dokázali poradiť s fyzicky zdatnejším súperom.

Rožňava: Džačár - Németh, Krak, Gecelovský, Marko Zatroch, Dávid, Sýkora, Kelemen, Gomori, Harabín, Krempaský. Stropkov: Rezska - Timan, Petrík, Liško, Paluba, Blanár, Pastorek, Medveď, Sakara, Potoma, Špak.