Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 06. 2012 o 19:02

V Kľušove výhru Jasenova zabezpečil Barnišin

autor: Miroslav Jaščur
1453x čítanéV 28. kole IV. futbalovej ligy skupiny Sever OŠK Kľušov prehral s FK Jasenov 0:1.

Domácim sa strelecky nevydaril prvý polčas, čo potvrdil aj kapitán mužstva skúsený Rastislav Kaščák: "Chceli sme vyhrať, no po nepremenných príležitostiach v 1. polčase sa nám to nepodarilo. Výbornú šancu mal Sališ a Škvarla dokonca dve, boli aj ďalšie náznaky. Keby sme do prestávky viedli o tri góly, nikto by nemohol nič povedať.” Kaščák vie, že v celej sezóne sa Kľušovu strelecky nedarí, k doteraz zaznamenaných 29 gólom však ďalší nepridali: "Málo gólov dostávame, no aj málo dávame. V prvom polčase sa nepresadili Sališ, F. Guttek no i Škvarla.Tak sa stalo, že aj v závere zápasu Peregrim i M. Guttek nedokázali aspoň vyrovnať. Nedá sa hra postaviť na štyroch starších hráčoch a ostatní aby sa viezli. Takto sa nedá súťaž zachrániť.”

Hrajúci tréner Jasenova Róbert Chalupka dobre pripravil svoje mužstva na dôležité stretnutie dve kola pred skončením súťaže: "Vedeli sme, že Kľušov je veľmi silný doma a my sme chceli potvrdiť svoje postavenie v tabuľke. Boli sme pripravení, že na nás nabehnú, ale aj tak sme na začiatku zaspali. Ešte šťastie, že nás podržal brankár Dudič, keby to on nezvládol, tak by to bolo ťažké. Mali sme aj šancu zo skrumáže, ale lopta skončila na domácom brvne. Zistili sme, že kde je obrana domácich priechodná a po prestávke sme to riskli. Maroš Barnišin pätnásť minút pred koncom dal gól. Aj naša obrana nebola ideálna, ale na konci sezóny si chceme upevniť dobrú pozíciu v prvej trojke.”

 

Kľušov – Jasenov 0:1 (0:0)

Gól: 75. Barnišin.

Kľušov: Marcinov – M. Guttek, F. Guttek, Kaščák, Ľ. Guttek, D. Gmitter, Kapec (66. Didik), Koscelník, Škvarla, Benka, Sališ (Peregrin).

Jasenov: Dudič – Horvat, Chalupka, Čvirk (59. Mastiľák), Goga, Kndžura , Barnišin (81. Molný), Čerňa, Vožný, Vasiľ, Firkaľ.

 

Juraj Ščerbík