Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

05. 06. 2012 o 06:23

Podhradčania ratovali bod v závere

autor: Karol Csobadi
1476x čítanéFutbalisti Krásnohorského Podhradia k definitívnej spokojnosti a udržania sa v súťaži potrebovali v domácom prostredí bodovať naplno, nakoľko zostúpiť môže aj viac mužstiev.

Hostili papierovo slabšieho súpera z Myslavy, ktorá bojuje o záchranu. Kým domáci hrali na šance, ktoré mali na tri stretnutia, hostia predviedli ako sa bojuje o záchranu. To sa im ešte v priebehu polčasu zranil gólman Konkoľ a do brány tak nastúpil hráč z pola Sinovický. I napriek tomu v Podhradí trikrát viedli a domáci trikrát museli doťahovať jednogólové manko. Tretí gól sa však rodil ťažko a prakticky ho dosiahli v nadstavenom čase, keď aspoň bod ratovali vďaka pohotovej strele Matúša Mésznera. Sympatické na súperovi bolo hlavne to, že ani po vedení sa neuchýlil k obrannej činnosti, ale počas celého stretnutia hral bojovný a útočný futbal. Kapitánsku pásku si opäť nasadil Štefan Kún, keďže Jarovi Piaterovi trest po polovici nebol odpustený, a tak musel domáce trápenie sledovať iba z pozície diváka.

Štefan Kún, kapitán FK Krh. Podhradie: "Podali sme jeden z najslabších výkonov v jarnej časti. Hostia nás prekvapili otvorenou hrou a bojovnosťou a môžem povedať, že sme ich aj trochu podcenili. Zápas sme si zbytočne zdramatizovali vďaka nevyužitým šanciam."

Tibor Šoltés, tréner SD Myslava: "Z našej strany to bol vynikajúci zápas. Hrali sme svoju hru, ale miestami sa prejavili niektoré nedostatky v zadných radoch. Doma i vonku hráme otvorený futbal a snažíme sa ukázať čo je v našich chlapcoch. Za dnešný kolektívny výkon mi neostáva nič iné iba im poblahoželať."

 

Krh. Podhradie - Myslava 3:3 (1:1)

 

Góly: Drobňák, Grančák, Mészner - Sinovický, Špak, Jarušinský. Pred 100 divákmi rozhodoval Pavlov,  ŽK: Bodnár, Grančák, Kún - Antoniak.

Krh. Podhradie: Szabó - Barczi, Erdöfalvi, Mészner, Bodnár, Kún, Bollo, Breuer, Grančák, Kiss, Drobňák, striedali: Demjén, Lükö.

Myslava: Konkoľ - Lacko, Bakajsa, Špák, Szabó, Demeter, Spišák, Juhász, Antoniak, Jarušinský, Šoltés, striedali: Sinovický, Kopcsák.