Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

05. 06. 2012 o 17:41

Rožňava získala dôležité body

autor: Karol Csobadi
1755x čítanéRožňavskí štvrtoligisti potrebovali k záchrane v predposlednom domácom vystúpení zabojovať o všetky tri body. Tento cieľ sa im vďaka dobrému kolektívnemu výkonu podarilo naplniť a zdá sa, že sú už za vodou. I keď hra mala iba priemernú úroveň domáci súpera z Rudnian do vážnejšej gólovej šance nepustili. Naopak tentoraz sa im darilo svoje príležitosti aj doviesť do gólového efektu.

Jaroslav Strelka, predseda klubu SP MFK Rožňava: "Na existenčný zápas sme nastúpili v kompletnej zostave. Začali sme síce tlakom, ale vedúci gól padol až takmer desať minút pred polčasovým hvizdom, ktorého autorom bol Vysoký po peknom centri B. Kuzmu. Druhý polčas sme začali rýchlym gólom M. Polláka. Po prieniku Milatu, ktorého hosťujúci obranca zastavil iba za cenu faulu. Nasledoval pokutový kop, ktorý úspešne realizoval B. Kuzma. Po nádhernej Pollákovej akcii a ešte krajšom zakončení B. Kuzma upravil na konečných 4:0. Chlapcom ďakujem za zodpovedný prístup k dôležitému zápasu. Takto sa hrá o záchranu, takto sa hrá pred domácim publikom, takto sa má hrať približne štvrtoligový futbal aj pred novozrekonštruovanou strechou štadióna."

Rožňava - Rudňany 4:0 (1:0)

Góly: B. Kuzma 2 (1 z 11 m), M. Pollák, Vysoký

Rožňava: Šalamon - Milata, Gere, Vysoký, Roth, Chochol, M. Pollák, B. Kuzma, Z. Breuer, F. Pollák, R. Kuzma, striedali: Korfanta, Fabián.