Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 06. 2012 o 12:08

Sninský

autor: Marián Škuba
1352x čítanéV uplynulom týždni mali dorastenci MFK Snina nahustený program. Preložený zápas s Ľuboticami hrali v stredu, víkend sa niesol v znamení klasického kola podľa programu. Domáci dvojzápas zvládli starší dorastenci v plnom zábere, i keď to boli z ich strany dva odlišné výkony.

STARŠÍ:

Snina - Ľubotice 1:0 (0:0)

Veľmi dobré, bojovné stretnutie. Do prestávky mal viac šancí súper, pričom dvakrát perfektne zasiahol Kopťár. Najbližšie bol k sninskému gólu Besehanič. Obraz hry sa v II. polčase nezmenil, v 80. min. mali domáci výhodu pokutového kopu, ale strelu Kapráľa brankár kryl. Víťazné slovo však mali Sninčania, keď biliard v šestnástke ukončil prihrávkou Besehanič na Kepiča, ktorý do protipohybu brankára rozhodol. Súper mohol vyrovnať, ale "angličan" sa odrazil od brvna pred čiaru. Gól: Kepič. MFK: Kopťár - Krupa, Kopáč,Prokop, M. Kapráľ - Kepič, Drančák, M. Budi, Husťák - Besehanič, Bindzár (Magur).

Snina - St. Ľubovňa 2:1 (1:1)

Na Sninčanov akoby doľahol nahustený program, nebol to z ich strany žiaden super výkon, ale vyhrali. Vedenia sa ujal súper v 20. min. Akcia Besehanič - Bindzár určila polčasovú remízu. Výhru zabezpečil Čop, pričom ešte Husťák i Bindzár spálili tutovky. Góly: Bindzár, Čop. MFK: Kopťár - Magur, Krupa, Prokop, M. Kapráľ - Pavlisko, Kepič, Besehanič, Husťák - Bindzár, Čop (Štofira). Tréner: Daniel Drančák.

MLADŠÍ:

Snina - Ľubotice 0:6 (0:2)

Hostia potvrdili pozíciu lídra, podali konsolidovaný výkon, mali aj veľa šancí a iba zákroky brankára Janka uchránili Sninčanov od vyššej nádielky. MFK: Janko - Čopík, Gašpar, Nízky, Sentelik - Lazorík, Mandzák, Jano, Matus - P. Holovka, J. Kapraľ (Haburaj, Jankaj, Jaško, Leitner).

Snina - St. Ľubovňa 0:0

Celý vývoj stretnutia mali domáci pod kontrolou, ale zlyhali strelecky. Jaško nepremenil tri tutovky, smolu mali aj ďalší. Súper tak uchránil bod. MFK: Janko - Sentelik - Gašpar, Mandzák, Lazenga - Lazorík, Jano, P. Holovka, Matus - Kirňák, J. Kapraľ (Leitner, Haburaj, Jaško). Tréner: Pavol Diňa.