Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 06. 2012 o 12:41

Svit víťazom tipovacej súťaže DUEL

autor: Daniel Dedina
1384x čítané duelPodtatranci to dokázali! Víťazom našej tipovacej súťaže sa stal FK Svit! Uplynulých jedenásť týždňov, teda takmer celé tri mesiace sme vám prinášali tipovacie duely zástupcov klubov Majstrovstiev regiónu VsFZ. Ako to tu už neraz odznelo, hlavným zámerom bolo zatraktívniť športové zápolenia v najvyššej regionálnej futbalovej súťaži na východnom Slovensku a zvýšiť zdravú prestíž a súťaživosť aj takouto formou, na funkcionárskej úrovni. Keď súťaž gradovala, bolo aj z postupujúcich účastníkov čoraz viac cítiť odhodlanie vyhrať túto súťaž. Víťazom mohol byť len jeden, po strastiplnej ceste do finále sa ním napokon stalo družstvo Svitu, ktoré vo finále tesne zdolalo Giraltovce. Z bronzovej priečky sa môžu radovať v tíme jarnej šťuky súťaže – FK Haniska.

 

 stupne vitazov 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dalsie poradie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhodnotenie 29. súťažného kola – Finále a súboj o 3. miesto

Svit sa dostal do finále s odretými ušami, dvakrát cez dodatočne kritérium, Giraltovce si takto pomohli raz, už v úvodnom kole. Finále malo tú najlepšiu možnú gradáciu, nieslo sa v duchu maximálnej vyrovnanosti, podobne ako väčšina duelov v súťaži. Rozhodol jeden úspešný rezultát, a keďže Svit uhádol remízu v dueli N. Hrušov – Svidník a jednotku v zápase Michalovce „B“ – Humenné, za ktoré by stávkové kancelárie vypísali viac ako slušné kurzy a pochválil by sa tým každý tipér, titul je v správnych rukách. V „malom“ finále to bolo ešte dramatickejšie, súboj sa skončil 5:5, futbalisti Hanisky však ukážkovo pomohli svojmu zástupcovi, keď ho vďaka víťazstvu na ihrisku poslali na bronzový stupienok. Rozhodla o tom aj prehra Humenného v derby v Michalovciach.

finale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o 3.miesto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niečo zo štatistík:

Po skončení celej súťaže je, logicky, priestor na zaujímavé štatistiky, hru s číslami, tak ako nám ju priniesla samotná súťaž. Na tomto mieste Vám ponúkame zopár zaujímavých faktov:

Najviac vyhratých duelov: 1. Svit – 4

                                    2. Giraltovce, Haniska - 3

Najviac správne uhádnutých zápasov: 1. Haniska – 22

                                                    2. Svit – 21

                                                    3. Giraltovce, Humenné - 20

Najlepší priemer počtu uhádnutých stretnutí na 1 kolo: 1. V. Opátske – 7 stretnutí/1 kolo

                                                                           2. Krásna – 6/1

                                                                           3. Haniska, Svidník 5,5/1

Najviac uhádnutých stretnutí v jednom kole: 1. V. Opátske – 8 zápasov

                                                             2. Haniska – 7 zápasov

 

Na záver

Neostáva nám nič iné, len sa poďakovať všetkým zainteresovaným tipérom za ich snahu a ochotu podieľať sa na našej súťaži. Môžeme zodpovedne prehlásiť, že počas celej súťaže sa nevyskytol žiaden náznak neochoty, naopak veľmi si vážime, že, napriek pracovnej vyťaženosti, si všetci oslovení predstavitelia našli čas na komunikáciu, a to buď elektronickou formou alebo telefonicky. Či už bola táto sezóna pre vás úspešná alebo nie, prajeme vám do ďalšej športovej činnosti veľa úspechov a veríme, že aj v nasledujúcej sezóne sa stretneme pri spoločnej tipovacej súťaži, či už v rovnakom formáte alebo jej pozmenenej forme.