Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 06. 2012 o 12:17

Podhradčania mali tri dôvody na radosť

autor: Karol Csobadi
1649x čítanéV poslednom stretnutí sezóny 2011/2012 piatoligisti Krásnohorského Podhradia hostili Geču. Cieľom bolo v stretnutí bodovať naplno hneď z troch dôvodov. "Víťazstvom by sme hosťom oplatili jesennú prehru, bola by to dôstojná rozlúčka s domácim publikom a stali by sme sa čo do bodového hodnotenia najlepším gemerským zástupcom v piatoligovej Košicko-gemerskej súťaži," uviedol pred stretnutím kapitán FK Krásnohorské Podhradie Jaroslav Piater. Tento cieľ sa im podarilo naplniť po bezgólovom polčase, keď po obrátke päťkrát rozvlnili sieť hosťujúceho gólmana Groška.

"Do prestávky sme sa prispôsobili hre súpera, ktorý iba nakopával lopty, bol slabučký a v koncovke bezzubí. Prakticky sme si nevytvorili ani jednu šancu na skórovanie. V šatni padli tvrdšie slová a na druhý polčas akoby vybehlo na ihrisko úplne iné domáce mužstvo. Vyšlo nám aj prestriedanie a preskupili sme niektoré posty. Naša hra sa výrazne zlepšila, boli sme priamočiari a táto aktivita bolo okorenená aj peknými gólmi, ktoré nám priniesli jednoznačné víťazstvo. Hostí sme po dobrej defenzívnej činnosti prakticky do vážnejšej príležitosti nepustili," povedal J. Piater po víťaznom stretnutí.

Krh. Podhradie - Geča 73 5:0 (0:0)

Góly: Mészner 2, Piater, Demjén, Drobňák. Krh. Podhradie: Szabó - Barczi, Erdöfalvi, Mészner, Bodnár, Kún, Bollo, Breuer, Piater, Demjén, Drobňák, striedal: Kiss. Geča: Groško - Mir. Figura, J. Bartók, Milkovič, Župa, Jar. Bartók, Hutter, Lovaš, Mar. Figura, Tokarčík, Postredný.