Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 06. 2012 o 09:20

Tatranci boli doma stopercentní

autor: riso
1308x čítanéFutbalisti Vysokých Tatier sa zaslúžene už v predstihu stali víťazom IV. ligy Sever a v budúcej sezóne ich uvidíme v Majstrovstvách regiónu VsFZ.

Súťaž vyhrali s deväťbodovým náskokom pred druhými Ľuboticami. Impozantná je predovšetkým ich bilancia na domácom ihrisku. V pätnástich zápasoch zaznamenali pätnásť víťazstiev, čo znamená, že na svojej pôde nestratili počas celej sezóny ani bod. Sezónu ukončili domácim triumfom nad Levočou 4:1. „Myslím si, že je málo mužstiev, ktoré dokážu počas celej sezóny vyhrať doma všetky zápasy. Preto si to veľmi ceníme. Mali sme mužstvo, ktoré išlo jasne za svojím cieľom, hlavne na domácom ihrisku,“ povedal tréner Vysokých Tatier Ladislav Lipnický.

Trochu ho mrzel iba inkasovaný gól v posledných sekundách súboja s Levočou. „Škoda toho gólu na konci. Bolo to povinné víťazstvo, i keď nám chýbali štyria hráči zo základu. Ani v tejto zostave sme ale nesklamali a hráči ukázali, že majú svoju kvalitu a že tu môžu hrať aj vyššiu súťaž,“ naznačil tréner Lipnický. To, či v klube ostane aj v budúcej sezóne, ešte teraz nevie. „Teraz ešte neviem, či budem pritom. Naším cieľom ale bude hrať dôstojne v tejto súťaži. Je to už iná, náročnejšia súťaž, v ktorej sa hrá s väčším nasadením. Dúfam, že v nej obstojíme tak, aby sme hrali aspoň v strede tabuľky,“ dodal Ladislav Lipnický.