Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 06. 2012 o 14:25

V Košiciach prehovoria starí páni

autor: Eugen Magda
1585x čítanéV seniorských futbalových súťažiach poznajú po nedeli všetkých víťazov. Pravda, posledné slovo budú mať ešte bývalí košickí hráči, ktorí síce oficiálne už dávnejšie zavesili kopačky na klinec, ale v sobotu 23. júna si zahrajú o korunu určenú pre majstra starých pánov.

O titul šampióna Košíc budú v Barci bojovať Internacionáli VSS, FK Lokomotíva, Ťahanovce a Barca, takže na trávnik vybehnú aj viacerí hráči s bohatými ligovými vizitkami a skúsenosťami. Nuž, uvidíme čo ešte títo mladíci dokážu a kto prevezme majstrovskú trofej. Pre pamätníkov to môže byť pekná spomienka na viacerých hráčov, ktorí niečo dokázali v košickom, ale i v reprezentačnom drese. Je šanca vidieť po dlhšom čase v akcii Boroša, Kánássyho, Králku, Tamása, Andrejka, Strausza, Kunza, Fecka, Ujhelyho, Andrejca, ale i celý rad futbalistov, ktorí z rôznych príčin nemôžu na ihrisko vybehnúť.

V Barci otvárajú brány o 12.00 hod. stretnutiami VSS – Ťahanovce a Lokomotíva – Barca. Porazené mužstvá sa stretnú v zápase o 3. miesto a víťazi si zmerajú sily vo finále, kde pôjde do tuhého. Veď aj starí páni chcú byť majstri!

Nechajme sa teda prekvapiť kto ukáže najviac umenia a prekvapí nielen herne, ale aj kondične ostatných. V každom prípade – kto chce vidieť hráčov z minulosti v prítomnosti má na to vítanú príležitosť práve teraz