Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

01. 08. 2012 o 11:08

Rázny sninský vstup

autor: Marián Škuba
1155x čítanéLogo-MFK-Snina-1Ouvertúra pod Tatrami dopadla na sninskú výbornú. Štyri góly na ihrisku súpera nie sú častým javom, keďže sa o ne postarali útočníci, je to pre nich vizitka kvality a efektivity zároveň. V ďalšom kole cestujú Sninčania opäť za svojím súperom vonku.V čase letnej prípravy ukázali sninskí futbalisti viacerými výsledkami dobrú fazónu a preniesli si ju aj do ostrého štartu. Na pôde Svitu vyhrali rozdielom triedy. "Stará futbalová pravda hovorí, že príprava je jedno, majstrovský zápas druhé, takže je veľmi dôležité, že dobrú pohodu sme si preniesli. Výsledok teší, sme radi, že zápas dopadol takto," zhodnotil vstup do sezóny František Hanc.

Snina

Pod sninský gólový súčet sa podpísala dvojica Štefan Pčola (hetrik) a Lukáš Bednár (jeden gól). Prvý menovaný futbalista potvrdil kvality kanoniera tejto súťaže spred roka, suma sumárum útočný sninský dvojzáprah sa osvedčil. "Sú tam kvôli tomu, aby strieľali góly. Dá sa povedať, že celé mužstvo "robí" na nich, majú svoje miesto v ofenzíve, takže práve góly od nich očakávame. Svoju úlohu teda splnili," konštatoval hrajúci sninský kouč.

Aj v nedeľu, v ďalšom štvrtoligovom kole, cestujú Sninčania za svojím súperom. Tentokrát sa predstavia v košickej Krásnej. Vychádzajúc z uplynulej sezóny, súper z opačného konca tabuľky ako Svit, skončil nie tretí od vrchu, ale zospodu. "Každý zápas je iný, z toho vychádzame. Pred rokom boli dolu Nižný Hrušov i Košice/Krásna a oba zápasy sme tam prehrali. Nič nie vopred dané, jasné, všetko sa bude odvíjať len a len od výkonu hráčov na trávniku," dodal František Hanc.

Svit – Snina 1:4 (0:2)
Góly: 82. Tropp – 45., 51. a 84. Š. Pčola, 25. Bednár.
ŽK: Šilon, Jarkuliš (obaja Svit)
Rozhodoval: Bochnovič
Divákov: 150