Bardejov – Ružomberok 0:2 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1294x čítané

Partizán Bardejov – MFK Ružomberok 0:1 (0:1) – 1. liga ml. dorast

V úvode mali hostia jasnú prevahu a v 16. minúte otvoril skóre Zreľák. Hra sa postupne vyrovnávala a k slovu sa dostali aj domáci. V prvom polčase si však možnosť na skórovanie nevypracovali. Druhý polčas začal lepšie Partizán. Nedokázal však premeniť dve veľké príležitosti a tak v 74. minúte striedajúci Laura poistil víťazstvo MFK.

Partizán: Gmitter – Dzivý (83. Surgent), Jaš, Sipľak (46. Matkobiš), Berežný, Niščák, Šoltýs, Bľanda (61. Kolibab), Vilček, Guľa, Rokošný.

MFK: Koníček – Šiška, Lacko, Kučera, Dunaj, Jagnešák, Kolerády (80. Paulovič), Trabalík (89. Kendera). Ferenčík, Zreľák, Pilát (59. Laura).

Góly: 16. Zreľák, 74. Laura, rozhodovali  Anguč, Dolhý, Čech-Špirek, bez kariet.

Galéria
Bardejov – Ružomberok 0:2 + fotogalériaBardejov – Ružomberok 0:2 + fotogalériaBardejov – Ružomberok 0:2 + fotogalériaBardejov – Ružomberok 0:2 + fotogalériaBardejov – Ružomberok 0:2 + fotogaléria