Bardejov - R. Sobota 4:0 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1239x čítané

Partizán Bardejov - MŠK Rimavská Sobota 4:0 (2:0) -  II. liga

Domáci mali počas celého zápasu jednoznačnú prevahu. Skóre otvoril už v 7. minúte Seman nádhernou strelou zo štandardky. V 33. minúte bolo 2:0, keď Cuprišinovu strelu zrazil Mravec za chrbát vlastného brankára. Aj v druhom polčase pokračovali Bardejovčania v dobrom výkone. Skóre zmenil Seman po samostatnej akcii a svoj prvý gól v drese Partizána strelil  v 57. minúte De Azavedo.

Góly:  7. a 59. M. Seman, 33. Mravec (vlastný), 57. De Azevedo, ŽK: 49. L. Zápotoka, 51. M. Seman, 64. Grohoľ - 19. Poleť, 22. Gálik, 51. Migaľa, rozhodovali: Leško - Ádám, Hancko, 1365 divákov.

Partizán: Molčan – Palša, Grohoľ  (72. Hanuščák), Seman (60.Kuhajdík),  Kundra (78. Berecký),Kica, De Azavedo, Cuprišin, Staš, Andraščík, Zápotoka.

MŠK: Kostolanský - Mravec, Zvara, Gálik (63. Vargic), Nilaš, Poleť, Nakamura (76. Lupták), Siheľský, Kobol (80. Čertík), Ďurica, Migaľa.

Galéria
Bardejov - R. Sobota 4:0 + fotogalériaBardejov - R. Sobota 4:0 + fotogalériaBardejov - R. Sobota 4:0 + fotogalériaBardejov - R. Sobota 4:0 + fotogalériaBardejov - R. Sobota 4:0 + fotogaléria