Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 08. 2012 o 06:25

Žiaci Rožňavy so striedavými výsledkami

autor: Karol Csobadi
1311x čítanéDruholigoví žiaci SP MFK Rožňava hostili v 3. kole rovesníkov z Čane.

Kým starší žiaci získali po víťazstve prvé tri body, mladší si neporaziteľnosť neudržali a Čani, s ktorou aktuálne okupujú čelo tabuľky, podľahli o gól. Ten hostia dosiahli v závere stretnutia.

SŽ: SP MFK Rožňava - Čaňa 5:0 (2:0), G: Repel , Krak Seman, Mitrík, Revúcky, R: Haviarik

Rožňava: Demeter - Čatlóš, Dávid, Zatroch, Kováč, Krak, Krempaský, Seman, Kardoš, Revúcky, Repel, striedali: Mitrík, Gömöri, Bodnárik

R. Máťaš, tréner Čane: "Zo začiatku sme sa snažili a boli vyrovnaným súperom, ale v druhom polčase to už bola hra na jednu bránu. Bránili sme sa, odkopávali loptu, z našej strany bolo veľa technických nedostatkov."

D. Pollák, tréner SP MFK Rožňava: "Počas celého stretnutia sme boli lepším mužstvom a v I. polčase sme ešte nepremenili takmer poltucet gólových príležitostí. Je dovolenkové obdobie a preto káder vrátane brankára ešte nebol kompletný."

MŽ: SP MFK Rožňava - Čaňa 1:2 (0:1), G: Petergáč - Čarný 2, R: Macko

Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Štefán, Sýkora, Kelemen, Tomašík, Bakoš, Kováč

R. Máťaš, tréner Čane: "Do prestávky sme mali územnú prevahu, ale po nej nás domáci zatlačili a skóre vyrovnali. Následne mali dve šance, ktoré však nepremenili a to ich stálo víťazstvo, nakoľko nám sa dve minúty pred koncom podarilo dosiahnuť rozhodujúci gól."

P. Džačár, tréner SP MFK Rožňava:"Po prestávke sa naša hra zlepšila, dosiahli sme vyrovnávajúci gól, ale Bakoš následne zahodil dve tutovky. Nedáš - dostaneš sa potvrdilo a v závere sme inkasovali gól, ktorý rozhodol. Zápas bol inak bojovný, keďže sa stretli vyrovnaní súperi z najvyšších priečok tabuľky. Hostia z dvoch šancí dvakrát skórovali, naopak, nám sa z piatich podarilo dosiahnuť gól iba raz."