Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 08. 2012 o 16:20

Mladší žiaci Rožňavy zastavili gólostroj na štrnástke

autor: Karol Csobadi
1444x čítanéV štvrtom kole cestovali druholigoví žiaci SP MFK Rožňava na pôdu súpera do Kechneca. Kým starší zdolali tabuľkového suseda až v samom závere, keď predtým vždy doťahovali manko o gól, mladší nadelili domácim viac ako tucet a pritom inkasovali iba raz. Do streleckej listiny mladších žiakov sa zapísal aj gólman Džačár, ktorý skóroval z nariadeného priameho kopu. Presnú polovicu gólov hostí sedem, strelil Maroš Bakoš.

Ml. žiaci:

Kechnec - SP MFK Rožňava 1:14 (0:8), G: M. Bakoš 7, Ferdinand 2, Tomašík 2, Sýkora, Korfanta, Džačár

Rožňava: Džačár - Kováč, Gecelovský, Petergáč, Kelemen, Korfanta, Bakoš, Sýkora, Papp, Ferdinand, Tomašík

Peter Džačár, tréner: "V domácom kádri mladších žiakov Kechneca je v tomto ročníku podobná situácia ako pred rokom v Rožňave, keď za žiakov nastupovali oveľa vekovo mladší chlapci (r. 2003), ktorí hosťom "siahali iba po trenírky". Aj tomuto faktu sa dá pripísať až taký hrozivý debakel".

St. žiaci:

Kechnec - SP MFK Rožňava 4:5 (2:1). Góly za Rožňavu: Repel 4, Bodnárik

Rožňava: Deméň - Mitrík, Seman, Čatlóš, Zatroch, Krak, Kardoš, Kováč, Farkašovský, Bodnárik, Repel , striedal: Jenčopaľa

Dušan Pollák, tréner: „ V nádhernom športovom komplexe, ktorý bol odovzdaný do užívania asi pred polrokom sa hral druholigový futbal priemernej úrovne. Obe mužstvá produkovali množstvo chýb a polčas sme prehrali o gól. Po prestávke asi päť minút pred koncom sme zase prehrávali o gól 3:4, ale následne sme skóre zrovnali po lobe Bodnárika. Vzápätí sa podarilo streliť Repelovi, ktorý mal už na konte hetrik aj štvrtý, víťazný gól".