Bardejov - Lipany 3:0 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1345x čítané

Partizán Bardejov - ŠK Odeva Lipany 3:0 (1:0), v zápase 2. kola  Slovnaft Cupu.

Domáci nastúpili oproti poslednému ligovému zápasu v značne pozmenenej zostave. Hosťom nemožno uprieť nasadenie i snahu uhrať v Bardejove dobrý výsledok, na favorizovaný Partizán to však nestačilo. Skóre otvoril gólom do šatne Cuprišin. V druhom polčasa domáci prestriedali. Druhý gól sa zrodil po peknej akcii Grohoľa, na konci ktorej bol Dupkala. V 64. minúte uzavrel skóre zápasu, svojím druhým gólom, Cuprišin.

Góly: 44. a 64. Cuprišin, 51. Dupkala, rozhodovail: Leško, Adám, Mihálik, ŽK:  Hanuščák, Seman, Kica – Popovec, Angelovič, Gomoľa , 450 divákov.

Partizán: Čikoš-Pavličko – Palša, Seman, Kica, Cuprišin, Staš, Dzurik, Zápotoka (69. Lukáč), Pavúk (46. Dupkala),  Macečko  (46. Grohoľ), Hanuščák.

ŠK: Bartoš- Ševčovič (59. Janič), Popovec, Angelovič (57. Figura), Genčúr, Eliáš, Hovanec (46. Pončák), Ziemba, Hudý, Blaško, Gomoľa.

Galéria
Bardejov - Lipany 3:0 + fotogalériaBardejov - Lipany 3:0 + fotogalériaBardejov - Lipany 3:0 + fotogalériaBardejov - Lipany 3:0 + fotogalériaBardejov - Lipany 3:0 + fotogaléria