Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

29. 08. 2012 o 12:33

Rozhodli už do prestávky

autor: riso
1503x čítanéZdá sa, že do dobrej formy sa dostávajú futbalisti Popradu B. V ostatnom kole zdolali doma Tepličku 3:0, keď o svojom triumfe rozhodli už v prvom polčase tromi presnými zásahmi.

Pre zverencov Jána Chmuru to bolo už tretie víťazstvo v rade. "Naším zámerom bolo začať, ako sa hovorí, zhurta. Predpokladali sme, že ak súper má nejakú energiu, určite ju bude mať zo začiatku a preto sme sa rozhodli neprenechať mu iniciatívu. Boli sme aktívnejší, vyšlo nám to, keď sme dali v prvom polčase tri góly," povedal Chmura. Po obrátke už ale jeho mužstvo nehralo to, čo v prvej polovici duelu. "Jednak to bolo spôsobené veľmi teplým počasím a rovnako tak vynútenými striedaniami. Ukázala sa realita tzv. náhradníkov, ktorí sa niekedy cítia urazení, že nehrajú, ale teraz sme na ihrisku videli, že je to o niečom inom, keď chcú byť lepší ako súper," naznačil Chmura.

Mužom zápasu bol už tradične domáci kanonier Lukáš Bednarčík, ktorý zaknihoval svoj ďalší hetrik. "Myslím si, že Lukáš jednoznačne bojuje o miesto v "áčku". Predsa len rozdiel medzi "áčkom" a "béčkom" sú tri súťaže, čo je dosť. V tejto šiestej lige Podtatranskej musí byť evidentne o niekoľko úrovní lepším hráčom, aby tam mal aspoň šancu byť v kádri. Pochopil to správne a snaží sa. Či ho to niečo bude stáť v kabíne, to ja neviem, do týchto vecí nezasahujem," dodal Chmura.