Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 09. 2012 o 07:33

Mladší žiaci Rožňavy nasúkali Sečovciam šestku

autor: Karol Csobadi
1593x čítanéDruholigoví žiaci SP MFK Rožňava hostili v piatom kole rovesníkov zo Sečoviec. Kým starší po bezgólovom polčase zmazali jednogólové manko, ale následne po jednom z brejkov hostí druhýkrát inkasovali rozhodujúci gól, mladší nasúkali súperovi poltucet pričom inkasovali iba raz.

D. Pollák, tréner st. žiakov SP MFK Rožňava: "Celý zápas sme tlačili a boli lepším mužstvom. Ak však chýbajú taký hráči ako Repel, ktorý vie aj niekoľkokrát úspešne zakončiť, tak gól nemá kto dať. Šťastnejší hostia vyhrali aj vďaka výbornému gólmanovi, ktorý niekoľko našich šancí zneškodnil."

Jozef Tóth, tréner Sečoviec: "Chceli sme vychádzať zo zabezpečenej obrany a spoliehať sa na dvojicu brejkových hráčov. Obaja sa uplatnili a tak nevyhralo lepšie mužstvo, ktorým boli tentoraz bezpochyby domáci."

II. liga SŽ:

SP MFK Rožňava - FK Slavoj Sečovce 1:2 (0:0), G: Mitrík - Mirga, Dulai, R: Černický

Rožňava: Deméň - Čatlóš, M. Mitrík, Jenčopaľa, Kováč, Krak, Krempaský, Kardoš, Seman, Revúcky, Genči

II. liga MŽ:

SP MFK Rožňava - FK Slavoj Sečovce 6:1 (5:0), G: Kelemen 3, Bakoš, Džačár, Papp - Ihnáth, R: Gonos

Rožňava: Kováč - Ogurčák, Džačár, Gecelovský, Petergáč, Štefan, Sýkora, Kelemen, Papp, Bakoš, Ferdinand, striedali: Tomašík, Korfanta