10. 09. 2012 o 14:25

Sninčania porazili KAC

autor: Marián Škuba
1238x čítané

Do Sniny pricestoval nováčik – KAC Košice s vizitkou jedinej prehry (starší dorast), aj sa ujal vedenia, ale ešte do prestávky došlo k obratu. Mladší dorastenci Sniny mali herne navrch, ale napokon vyhrali šťastne, gólom až v poslednej minúte.

STARŠÍ: Snina - KAC Košice 2:1 (2:1). Vedenia sa ujali hostia, už v 3. min. si prevzali loptu po zlej rozohrávke domácich v šestnástke. Následne však dvoma gólovými zlepencami skóre otočili Sninčania vo svoj prospech - v 7. min. sa z hranice 16 m nemýlil Kepič a v 9. min. Kirňak sám pred brankárom nezaváhal. Ďalšie šance na oboch stranách zostali vďaka brankárom nepremenené. G: Kirňak, Kepič. MFK: Kopťar - Magura, Gašpar, Dzurko, Lazorík - Kepič, Harmaňoš, Drančák, Husťak - Kirňak, Besehanič (Jano, Štofira). Tréner: Pavol Diňa.

MLADŠÍ: Snina - KAC Košice 1:0 (0:0). Celé stretnutie mali pod kontrolou domáci hráči. Bezgólový I. polčas i nevyužité šance Budiho, Leitnera (2x) a Semjona zachránila v poslednej minúte presne mierená hlavička Semjona. Súper nemal ani jednu vyloženú šancu. G: Semjon. MFK: Janko - Moravec, Šebák, Kira, Lazenga - Fedorko, Mandzák, Cur, J. Kapraľ - Leitner, S. Budi (Semjon, D. Hreha). Tréner: Daniel Drančák.