Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 09. 2012 o 11:46

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1388x čítané



 Minulý týžden sme vám prvýkrát ponúkli prehľad víkendovej porcie zápasov IV.-VI.ligy na východnom Slovensku, zoradených podľa okresov, v ktorých sa odohrávali. V tomto duchu pokračujeme a opäť ponúkame túto prehľadnú pomôcku futbalového fanúšika. Na tomto mieste nájdete kto, kedy, proti komu, pod vedením akej rozhodcovskej trojice vybehne na trávnik v čoraz viac bližiacom sa závere týždňa.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Bard. N. Ves - St. Ľubovňa (Koňar, Paulišin, Mišková, Tkáč)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Šiba - Dl. Lúka (Škurla, Kovaľ, M. Drabant, Štofka)

Gaboltov - Š. Dravce (Vasilenko, Brendza, Bajcura, Kalanin)

Malcov – Pušovce (Kandráč, I. Havrila, Pavlov, Szabó)

Humenné

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.: 

Udavské - S. Polianka (V. Tóth, Prokša, Počurek, Vizvári)

Kežmarok

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Kežmarok – Pakostov (Marko, Židišin, Olejník, Lumtzer)

Levoča

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Sp. Podhradie – Svit (Dubinský, Zubka, Lang, Sedlák)

VI. Liga Podtatranská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Levoča – Smižany (Capík, Lenková, Berta, Duška)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Hranovnica - Sp. Belá (Martinko, Pekár, Mačák, Pavlík)

Prešov

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Fintice – Ľubotice (Cuprák, Polomský, J. Mišenčík, Ondík)

V. Šariš – Kendice (Mriglot, Mil. Hudák, D. Béreš, Knut) – 1:5 (predohrané 12.9.)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Chmiňany – Uzovce (J. Sendek, Čonka, Štefanič, Izrael)

Záborské – Jakubany (Pivovarník, Darivčák, Švec, Dzido)

Záhradné – Beloveža (Žulevič, Jancura, Turcsanyi, Koščák)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 8.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Š. Michaľany – Župčany (P. Juhás, Pongo, Harajbič, Dub)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.: 

Stakčín – Vechec (D. Mano, Hepka, Bindas, P. Koščo)

Belá n/C - Kamenica n/C (Kovalčin, Vass, Šipoš, Popik)

Stará Ľubovňa

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Plavnica - Dl. Klčovo (Ziemba, Mar. Firkaľ, P. Kmec, Gavalier)

Stropkov

IV. Liga - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Stropkov – Svidník (Slebodník, Maliňák, Maličký, Leško)

Svidník

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Kračúnovce – Kľušov (L. Tóth, P. Kočiš, P. Havrila, Borůfka)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.: 

Hrabovčík – Breznica (E. Kočiš, Homoľa, Feckanin ml., Tarcala)

Vranov nad Topľou

V. Liga SEVER - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

N. Hrušov – Jasenov (Filipák, Píro, P. Drabant, Dudáš)

Hanušovce – Raslavice (Bali-Jenčík, Bíro, Mihaliková, Kanuščák)

Zámutov - Medzilaborce  (Džima, Zajac, Želizňák, Hreško)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.: 

Čierne n/T – Sedliská (Kudelás, Pika, Mati, Kostík)

V. Žipov – Bystré (Guba, Baksay, Kuspan, Čabala)

Soľ - Radvaň n/L (Reňo, Šimková, Gál, Škody)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Jaklovce – Hrabušice (Slimák, Roka, D. Havrila, Pecha)

Helcmanovce – Margecany (Sedlačková, Fabíny, Šuba, Bednár)

Mária Huta - Sp. Bystré (Jonáš, Tomko, Mir. Firkaľ, Labanc) - 15.9. o 15.30 hod.

Košice-mesto

IV. Liga - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Barca – Sabinov (Čech-Špirek, Ondič, Dolhý, Barvirčák)

V. Opátske – Snina (Michalík, Bochnovič, Kunst, Lisák)

Krásna – Giraltovce (Ondrášek, Prokopovič, Žofčák, Kotrady)- 10.30 hod.

V. Liga JUH - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Šaca – Rudňany (Greško, K. Friga, Leferovič, Pečarka)

VI. Liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Ťahanovce – Geča (Kavčák, Prokopovič, Macko, Džubák)

V. Opátske "B" - Koš. N. Ves (F. Sendek, Tomeček, Marušin, Čeľovský) - 15.9. o 15.30 hod.

Košice-okolie

V. Liga JUH - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Turňa n/B - V. Kapušany (Kertes, Vaľko, Baldovský, Michna)

Sokoľany – Michaľany (Gonos, Černický, Karaffa, Sadiv)

Medzev - Sp. Vlachy (Godžák, Basoš, Hrinda, Minaroviech)

Čaňa - Strážske  (Bančanský, Mar. Hudák, Nagy, Guľko)

VI. Liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

K. Bakša - G. Poloma (Choma, Jurášek, Tomáš, Hudák)

Ruskov - Seňa (Hiľovský, Kriak, Gnip, Bazár)

Budimír – Kalša (Djordjevič, Oravec, Treščák, Styrančák) - 15.30 hod.

Michalovce

IV. Liga - 9.kolo - 16.9.2012 o 10.30 hod.:

Michalovce "B" - V. Tatry (Mati, Ruščanský, Pika, Korpa)

VI. Liga Zemplínska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Tušice – Sečovce (Krivjančin, J. Kmec, Antl, Fencík)

Čičarovce – Palín (Kuľha, Palinský, Farkaš, Hajdada)

Kr. Liesková – Lastomír (Štefek, Kunaj, Baloga, Lacko)

Nacina Ves – Vinné (Tkáč, Ruščanský, Joz. Somoši, Repovský)

Rožňava

V. Liga JUH - 9.kolo - 15.9.2012 o 15.30 hod.:

Rožňava – Poproč (Šoltés, Jasečko, Kunzo, Tóth)

VI. Liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Dobšina  - M. Ida (Jančár, Labaš, Pavlovský, Tornay)

G. Hôrka - Kr. Podhradie (Olejník, Pekár, Pongo, Vansa) - 15.9. o 15.30 hod.

Spišská Nová Ves

VI. Liga Podtatranská - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Teplička – Štrba (Miklošková, Čiták, Chnupa, Kunzo)

Harichovce - Poprad "B" (Marušin, M. Béreš, Leško, Tkáčik)

Sobrance

IV. Liga - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Revištia – Haniska (Vojtko, Holp, Drenko, Diószegi)

V. Liga JUH - 9.kolo - 15.9.2012 o 15.30 hod.:

Sobrance – Krompachy (Gál, Korečko, Bednár, Gnip)

Trebišov

V. Liga JUH - 9.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Kr. Chlmec - V. Folkmar  (Ján Somoši, Kohl, Juhászová, Krajčík)

VI. Liga Zemplínska - 7.kolo - 16.9.2012 o 15.00 hod.:

Plechotice – Cejkov (Fedák, Žofčák, Barát, Ferenc)

V. Horeš – Petrovce (Bányácski, Daňo, Moroz, Šafranko)

Borša – Parchovany (Kocur, Eperješi, Trembeckí, Gábor)