Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 09. 2012 o 06:23

Výraznejšie boli druhé polčasy

autor: Karol Csobadi
1300x čítanéV siedmom kole hostili druholigoví žiaci SP MFK Rožňava posledné mužstvo tabuľky Galaktik Košice.

Starší žiaci si do polčasu vytvorili dvojgólové vedenie a po prestávke nasúkali rovesníkom ešte poltucet. Najlepším strelcom domácich bol Revúcky, ktorý strelil polovicu gólov svojho mužstva. Mladší žiaci polčas prehrali najtesnejším skóre, ale podobne ako starší o jednoznačnom víťazstve rozhodli po zmene strán, keď nielen zmazali jednogólové manko, ale ešte štyrikrát rozvlnili sieť hosťujúceho gólmana. Najväčšiu zásluhu na zisku troch bodov mal Harabín, ktorý podobne ako Revúcky štyrikrát skóroval.

Dušan Pollák, tréner starších žiakov: "V priemerom zápase na ktorý sme nastúpili v nekompletnej zostave nakoľko viac hráčov absentovalo bol prvý polčas z našej strany nevýrazný a veľmi slabý. Po prestávke sme už zlepšili pohyb a už sa na hru dalo pozerať. To sa prejavilo na pekných akciách a dosiahnutých góloch."

Alexander Péter, Galaktik Košice: "Domáci zaslúžene zvíťazili, nakoľko herne mali navrch. V kádri bolo vidieť niekoľko hráčov, ktorí skutočne hrali dobre. Naši, ktorých som videl po prvýkrát, nakoľko iba zastupujem trénera Poľu, ktorý je momentálne na školení, majú sa ešte v čom zlepšovať. I napriek inkasovaným gólom si myslím, že náš brankár má budúcnosť, nakoľko zneškodnil niekoľko ďalších po góle volajúcich šancí v podaní domácich útočníkov."

Výsledky:

SŽ: Rožňava - Galaktik Košice 8:0 (2:0), G: Revúcky 4, Seman 3, Genči 2, R: Drenko

SP MFK Rožňava: Krak - Čatlóš, Dávid, Mitrík, Kováč, Nímeth, Šoltés, Seman, Kardoš, Revúcky, Genči, striedal: Krompaský

Galaktik Košice: Gajdoš - Hanzen, Čema, D. Dufala, Novák, Tirdil, Bach, F. Behúň, Slanina, Somoš, Škorec

 

MŽ: Rožňava - Galaktik Košice 5:1 (0:1), G: Harabín 4, M. Kelemen - Dufala, R: Macko

SP MFK Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Petergáč, Tomašík, Štefan, Ferdinand, Kelemen, Papp, Harabín, Gecelovský

Galaktik Košice: Timko - Hegeduš, Poľa, Ondrejkovič, Zalcer, K. Behúň, Ceklár, Tóth, Mišľan, A. Dufala, Kiráľ