24. 09. 2012 o 13:09

Sninčania porazili Trebišov

autor: Marián Škuba
1268x čítané

Na svojom trávniku zdolali Sninčania exdruholigistu z Trebišova. Starší sú v tabuľke na siedmom, mladším patrí tretie miesto.

STARŠÍ: Snina - Trebišov 2:1 (2:0). Domácim vyšiel I. polčas, keď v 12. min. rozvlnil sieť Besehanič po spolupráci s Drančákom a v 28. min. presne zavesil priamy kop z 25 m Jano. Šance súpera končili u Kopťara. Po prestávke však Sninčania poľavili, pykali našťastie iba raz, keď v závere súper už využil zaváhanie obrany.
Goly: Besehanič, Jano.
MFK Snina: Kopťar - Magura, Harmaňoš, Dzurko, Sentelik, Lazorík, Jano, Drančák, Husťak, Besehanič, Kirňak (Š. Kurila, Břečka). Tréner: Pavol Diňa.

MLADŠÍ: Snina - Trebišov 3:0 (1:0). Jednoznačný výsledok hovorí za všetko... Sninčania otvorili skóre už v 1. min., keď si Leitner párkrát narazil loptu so spoluhráčmi. Hostia sa do prestávky k slovu nedostali. Autor prvého gólu zvýšil opäť v úvode II. polčasu a v 50. min. poistil víťazstvo E. Kira, ktorý využil nie najlepšie vybehnutie brankára.
Góly: Leitner 2, Kira.
MFK Snina: Janko - Matus, Moravec, Šebák, Lazenga - Cur, S. Budi, E. Kira, J. Kapraľ - Dzuba, Leitner (Semjon, Fedorko, J. Kurila). Tréner: Daniel Drančák