Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 09. 2012 o 13:17

Humenská zmena trénera

autor: Marián Škuba
1327x čítanéNa lavičke ŠK Futura Humenné dochádza k zmene. Jaroslava Varcholu strieda Jozef Valkučák.<

Začiatkom týždňa bolo v šatni ŠK Futura Humenné rušno. Hráči si z úst vedenia klubu vypočuli oprávnenú kritiku za výkon v susedskom derby s Vranovom (0:2), pričom práve táto domáca prehra bola definitívou pre pôsobenie Jaroslava Varcholu na humenskej lavičke. Jeho nástupcom je Jozef Valkučák.
K situácii, ktorá sa udiala pred pondelkovým tréningom nám podal vyhlásenie Martin Friga. "I keď berieme do úvahy skutočnosť, že káder stále nie je kompletný, sužujú nás zranenia, naše postavenie v tabuľke nie je lichotivé, lebo výkony mužstva sú nevyrovnané. Prestupové obdobie už končí, naše možnosti nám veľmi nedovoľujú vykonať obmenu kádra, takže situácia mala dopad na trenérský post, keď pána Varcholu nahrádza pán Valkučák. Dúfame, že dôjde k zmene klímy, psychického stavu, aby sa v zápasoch ukázala reálna sila mužstva, lebo isto máme naviac, ako ukazuje naše súčasné postavenie v tabuľke," ozrejmil základnú udalosť.
Trénerovi Varcholovi zlomila stoličku prehra s Vranovom, ani vo štvrtom zápase doma Humenčania nedokázali vyhrať. "Je mi ľúto, že po šnúre troch stretnutí bez prehry sme doma opäť nedokázali bodovať naplno. Po slabšom začiatku sezóny sme očakávali zlepšenie, ale derby hráči nezvládli a odniesol si to tréner. Aj taký je futbalový život," poznamenal manažér ŠK Futura Humenné.

ValkučákNa humenskú lavičku k A-mužstvu sa Jozef Valkučák vracia po troch rokoch. "S funkcionármi klubu som debatoval, dohodli sme sa predbežne do konca jesennej časti, aby som sa v ostávajúcich siedmich stretnutiach pokúsil hráčov nabudiť. Nikto nečaká, že odteraz budeme iba vyhrávať, ale určite vedia chlapci hrať lepšie, než ukázali svoju tvár naposledy doma proti Vranovu," konštatoval nový humenský lodivod. Prvá prekážka ho čaká v nedeľu v Moldave.

 

JESEŇ 2012 - 2013 ŠK FUTURA HUMENNÉ

Trebišov - Humenné 2:1
Humenné - Poprad 1:2
Kremnička - Humenné 4:0
Humenné - Prešov B 1:2
Sp.Nová Ves - Humenné 2:3
Humenné - Martin 1:1
Námestovo - Humenné 1:1
Humenné - Vranov 0:2

------------------------------ zmena
Moldava - Humenné
Humenné - Lučenec
B.Bystrica B - Humenné
Humenné - Pohronie
Košice B - Humenné
Lipany - Humenné
Humenné - Lok. Košice