06. 10. 2012 o 17:23

Bardejov – Podbrezová 2:2 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1323x čítané

Fotogaléria zo stretnutia II. ligy Partizán Bardejov – ŽP Šport  Podbrezová  2:2 (1:1).

V Bardejove prišlo na futbal vyše 1300 divákov tešiacich sa na kvalitný súboj dvoch vyspelých kolektívov a z počiatku to tak vyzeralo. Rozhodcovská trojica však evidentne nemala svoj deň. Domáci sa ujali vedenia už v 23. minúte. Brankár hostí Gábriš zrazil vo výskoku Bereckého a rozhodca Ježík nariadil pokutový kop, ktorý Seman bezpečne premenil. Bereckého zo štadióna odviezla záchranka z dvojitou zlomeninou, zajtra ho čaká operácia. Ježík však usúdil, že Gábrišovi stačí ukázať len žltú kartu.  Hostia už desať minút využili nekoncentrovanosť domácich a Tubonemi s prehľadom vyrovnal. V 81. minúte nariadil Ježík druhý pokutový kop, po údajnej ruke Andraščíka a Greško zabezpečil pre hostí vedenie. O spravodlivej remíze rozhodol nádhernou strelou z vyše 20 m  Kuhajdík už v nadstavenom čase.

Góly: 22. Seman  (11 m) , 90.+ Kuhajdík - 33. Tubonemi, 81. Greško (11 m), rozhodovali Ježík - Rozbeck, Dobrovský, ŽK: Kundra, Andraščík – Harvilko, Gábriš, Pančík, Vaščák.  Partizán: Čikoš- Pavličko – Palša, Grohoľ, Seman (79. Hanuščák), Kundra (57. Kuhajdík), Kica, De Azavedo, Cuprišin, Andraščík, Zápotoka, Berecký (22. Dzúrik). ŽP: Gábriš - Harvilko (78. Morháč), Minčič, Vaščák, Kochan, Kupčík, Greško,  Pančík (66. Cmarko), Čekovský (13. Tubonemi), Nosko, Snitka.

Galéria
Bardejov – Podbrezová  2:2 + fotogalériaBardejov – Podbrezová  2:2 + fotogalériaBardejov – Podbrezová  2:2 + fotogalériaBardejov – Podbrezová  2:2 + fotogalériaBardejov – Podbrezová  2:2 + fotogaléria
Bardejov – Podbrezová  2:2 + fotogaléria