Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 10. 2012 o 13:04

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1298x čítané



Čitatelia jedenástky si už pravdepodobne zvykli na prehľad zápasov najbližšieho kola IV.-VI. ligy, ktorý ponúkame zvyčajne už v polovici pracovného týždňa, alebo tesne pred jeho uplynutím, a to preto, aby mal východoslovenský futbalový fanúšik dostatok času vybrať si zápas podľa jeho predstáv a zúčastniť sa na ňom. Najbližší víkend si na svoje prídu futbaloví priznivci v týchto mestách a dedinách. Zoradili sme ich, ako už tradične, podľa krajov a okresov, kde sa budú odohrávať.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Raslavice – Pakostov (C. Juhás, Tramita, Hegedüš, Kotrady)

VI. Liga Šarišská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Dl. Lúka – Župčany (Šimková, Bali-Jenčík, Kuľha, Dub)

Šiba – Záborské (Moroz, Pivovarník, Jevín, Izrael)

Gaboltov – Malcov (I. Havrila, Prokopovič, Brendza, Voroňák) 

Humenné

V. Liga Sever - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Jasenov – Kežmarok (Bajo, Ondič, Kolesár, Štofka)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.: 

Kamenica n/C – Breznica (Filipák, Palinský, Lenková, Hudák)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Sp. Belá – Margecany (F. Sendek, Jancura, Kovaľ, Lacko)

Levoča

IV. Liga - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Sp. Podhradie - Bard. N. Ves (Stretavský, Michalík, Pika, Gábor)

VI. Liga Podtatranská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Levoča – Helcmanovce (Antl, Mir. Firkaľ, Kriak, Pecha)

Poprad

IV. Liga - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

V. Tatry – Snina (Slebodník, Džima, Gonos, Ivanov)

Svit - V. Revištia (Koňar, Ruščanský, Bucko, Tóth)

VI. Liga Podtatranská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Štrba - Sp. Bystré (Klokočka, Džubák, Jančár, Pavlík)

Hranovnica – Harichovce (Maňkoš, Krivjančin, Marušin, Ondik)

Prešov

V. Liga Sever - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Ľubotice – Kľušov (Pavlovský, Juhászová, Kertes, Dudáš)

Kendice – Medzilaborce (P. Havrila, Ondrášek, Nagy, Gavalier)

Fintice – Kračúnovce (Olejník, Kunzo, Bednár, Fencík)

VI. Liga Šarišská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Pušovce – Jakubany (Treščák, Tomko, Vasilenko, Barivčák)

Chmiňany - Š. Michaľany (M. Béreš, Kunaj, Kovalčin, Repovský)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Š. Dravce – Beloveža (Kandráč, E. Kočiš, Ulian, Mikita)

Uzovce – Záhradné (Švec, Hiľovský, Jacečko, Kačmár)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.: 

Stakčín – Soľ (Bindas, Bochnovič, Darivčák, Šafranko)

Belá n/C – Udavské (D. Mano, Pavlov, Hepka, Diószegi)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 14.kolo - 20.10.2012 o 14.00 hod.:

Stará Ľubovňa – Haniska (Šoltés, Rumančík, Zubka, Ferenc)

V. Liga Sever - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Plavnica - V. Šariš (Zajac, Lang, Korečko, Guľko)

Stropkov

IV. Liga - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Stropkov - Michalovce "B" (Mriglot, P. Kočiš, Čech-Špirek, Leško)

Svidník

IV. Liga - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Giraltovce – Sabinov (Maliňák, Alexa, Lešková, Sedlák)

Svidník - V. Opátske (Marcin, Jasečko, Paulišin, Šimko)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Dl. Klčovo – Zámutov (Želizňák, Greško, Mišková, Bazár)

N. Hrušov - Hanušovce (Homoľa, Čonka, Feckanin ml., Tkáč)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.: 

Vechec - Bystré (Gnip, Wurm, Dankanin, Lisák)

S. Polianka - Radvaň n/L (Čiták, Farkaš, Berta, Vizvári)

Sedliská – Hrabovčík (J. Kmec, Tomeček, Firda, Styrančák)

Čierne n/T - V. Žipov (Dubinský, Šipoš, Oravec, Kalanin)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

V. Folkmar – Rudňany (Biroš, Gál, Píro, P. Koščo)

Košice-mesto

IV. Liga - 14.kolo - 21.10.2012 o 10.30 hod.:

Krásna – Barca (Lipták, Vaľko, Baksay, Vansa)

VI. Liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Koš. N. Ves – Ruskov (Tomáš, Capík, Leško, Kanuščák)

V. Opátske "B" – Kalša (Capik, Tomáš, Roka, Duška) - 20.10.2012

Košice-okolie

V. Liga Juh - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Poproč – Šaca (Počurek, Polomský, Gaľa, Hajdada)

Turňa n/B – Medzev (Bíro, Žofčák, Mar. Firkaľ, Kostík)

Sokoľany – Sobrance (Marko, Židišin, J. Sendek, Krajčík)

VI. Liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

M. Ida - G. Poloma (Bajcura, K. Friga, Kavčák, A. Koščo)

Budimír – Geča (Martinko, Vaľko, Fedák, Popik)

Michalovce

V. Liga Juh - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

V. Kapušany - Sp. Vlachy (Leferovič, Mar. Hudák, Basoš, Borufka)

VI. Liga Zemplínska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Palín – Parchovany (P. Friga, Štefek, Černica, Petro)

Tušice – Čičarovce (Vass, V. Tóth, Jonáš, Zvolánek)

Rožňava

V. Liga Juh - 14.kolo - 20.10.2012 o 14.00 hod.:

Rožňava - Kr. Chlmec (Ziemba, Filipák, Laskovský, Tarcala)

VI. Liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Dobšina – Seňa (Sedlačková, Kurňava, Štefanič, Komár)

Kr. Podhradie – Ťahanovce (Fabíny, Martinko, Pekár, Koščák) - 20.10.2012

G. Hôrka - K. Bakša (Šuba, Mihaliková, Pavlovský, Knut) - 20.10.2012

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Krompachy – Strážske (Černický, Drenko, L. Tóth, Mišenčík)

VI. Liga Podtatranská - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Smižany - Mária Huta (Novák, Pongo, M. Drabant, Tabaka)

Teplička – Jaklovce (Šeršeň, Daňo, Jurášek, Čeľovský)

Hrabušice - Poprad "B" (Trembeckí, Slimák, Čiták, Tarcala) - 20.10.2012

Sobrance

VI. Liga Zemplínska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Petrovce - Nacina Ves (Dušek, Mil. Hudák, Kudelás, Minaroviech)

Trebišov

V. Liga Juh - 14.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Michaľany – Čaňa (D. Béreš, Bančanský, J. Mišenčík, Pečarka)

VI. Liga Zemplínska - 12.kolo - 21.10.2012 o 14.00 hod.:

Cejkov – Lastomír (Eperješi, Mati, Gajdoš, Klič)

Sečovce – Vinné (Žulevič, Guba, Turcsanyi, Šproch)

Plechotice – Borša (Harajbič, Slimák, Bányácski, Gajdoš)

V. Horeš - Kr. Liesková (Miklošková, Roka, Prokša, Lumtzer)