Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 10. 2012 o 09:58

Trojgólovým rozdielom...

autor: Marián Škuba
1298x čítanéZvíťazili sninskí dorastenci na svojom trávniku. Mladší i starší porazili Sobrance. Prvé polčasy však boli ešte tesné.

STARŠÍ: Snina (7.) - Sobrance (11.) 3:0 (0:0)
"Nevedeli sme sa dostať do šancí, až v závere prvého polčasu Besehanič sám pred brankárom zaváhal. Súper ofenzívne výrazne nebezpečný nebol. Druhá polovica zápasu bola z našej strany úplne iná, vyvinuli sme tlak, z čoho rezultovali dva rýchle góly. Presné zásahy Besehaniča v 60. a 65. minúte chlapcov upokojili, v 88. minúte konečný rezultát stretnutia určil Kurila," konštatoval Pavol Diňa.
Góly: Besehanič 2, Š. Kurila.
MFK Snina: Kopťar - Magura, Harmaňoš, Dzurko, Sentelík, Lazorík, Kepič, Drančák, Husťak, Besehanič, Kirňak (Š. Kurila). Tréner: Pavol Diňa.

U15SV2011MLADŠÍ: Snina (3.) - Sobrance (15.) 4:1 (2:1)
"Keďže sme hostili posledný celok, zrodilo sa očakávané víťazstvo. Tlak sme zúročili po 17 minútach, keď po rohovom kope Kapraľ vymietol šibenicu. O sedem minút skončila v bráne hostí aj jeho štandardka z priameho kopu. Nášho brankára Janka stála čisté konto hrúbka v 40. minúte. Ani po prestávke sa obraz hry nezmenil, v 51. minúte si Kapráľ zapísal dorážkou hetrik a v 69. minúte zúročil rovnakú šancu zakončiť zblízka aj Leitner. Chlapcov futbal bavil, takže som spokojný," mienil Daniel Drančák.

Góly: J. Kapraľ 3, Leitner.
MFK Snina: Janko - Matus, Šebák, Moravec, Lazenga - Cur, S. Budi, Mandzák, J. Kapraľ - Dzuba, Leitner (J. Kurila, Nízky). Tréner: Daniel Drančák.