Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

31. 10. 2012 o 12:22

Dve prehry, dvaja vylúčení

autor: Marián Škuba
1267x čítanéSninskí dorastenci v Moldave neuspeli. V prípade starších to bol súboj tabuľkových susedov, v mladšej kategórii to bol šláger kola, súboj celkov z hornej časti tabuľky.

Starší Sninčania cez polčas ešte viedli, ale doplatili na chyby v obrane. Mladší sa tiež polčas držali, napokon dvakrát inkasovali a k tomu dohrávali aj o dvoch hráčov menej.

STARŠÍ: Moldava (7.) - Snina (8.) 4:2 (1:2)
"Začali sme dobre, mali aj výhodu podpory vetra. Ujali sme sa vedenia po centrovanej štandardke Drančáka a hlavičke Dzurka. Domáci však využili chybu našej obrany. Následne Kirňak dvakrát, Kurila ani Besehanič šance nevyužili, ale do kabín sme šli predsa len s vedením po moldavskom "vlastencovi". Druhý polčas bol však už v domácej réžii, za chyby v strede obrany sme pykali a domáci tromi gólmi rezolútne otočili vývoj," konštatoval Pavol Diňa.

Góly: Dzurko, vlastný.
MFK: Kopťar - Lazorík, Dzurko, Kepič, Magura - Š. Kurila, Jano, Drančák, Husťak - Besehanič, Kirňak (Sentelík, Břečka). Tréner: Pavol Diňa.

MLADŠÍ: Moldava - Snina 2:0 (0:0)
"Po vyrovnanom prvom polčase polčase, keď domáce tri tutovky zmaril brankár Janko, prišlo v druhom polčase rozuzlenie. Domáci sa ujali vedenia v 50. min. tentokrát ale lacným gólom z priameho kopu z 30 m, keď náš brankár zaváhal a víťazstvo potvrdili v 78. minúte, teda v samom závere. Škoda našej šance predtým, lebo Dzuba mohol vyrovnať, ale zoči-voči brankárovi zaváhal. Od 58. minúty sme dohrávali v oslabení (Kapraľ) a v samom závere šiel predčasne pod sprchy aj Moravec," zhodnotil duel Daniel Drančák.
ČK: 58. J. Kapraľ, 80. Moravec.
MFK: Janko - Matus, Moravec, Šebák, Lazenga, J. Kapraľ, Mandzák, S. Budi, Fedorko, Leitner, Dzuba. Tréner: Daniel Drančák.