Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

01. 11. 2012 o 21:06

Druholigoví žiaci Rožňavy si poradili s Buzicou

autor: Karol Csobadi
1331x čítanéV poslednom jesennom kole privítali druholigoví žiaci SP MFK Rožňava rovesníkov z Buzice. V oboch kategóriách súperov porazili rozdielom triedy.

Kým starším žiakom pred predohrávkou prvého jarného kola patrí ôsma priečka, mladší sa ocitli na druhom mieste o bod pred tretou Čaňou. Hetrikom sa blysol Harabín.

Dušan Pollák, tréner starších žiakov SP MFK Rožňava: „V prvom polčase sme si vytvorili územnú prevahu, ale bez gólového efektu. V druhom polčase sa zlepšil pohyb čo sme vyjadrili aj gólmi a zaslúžene zvíťazili."

Jozef Mohňanský, tréner Buzice: „Prvý polčas sme hrali veľmi zodpovedne, ale domáci boli kvalitnejším družstvom na hracej ploche, i keď na šance bola hra vyrovnaná. Oba tímy mali totiž po jednej tutovke, ktorú však nevyjadrili gólom. Po prestávke sme nemali možnosť striedať, nakoľko sme pricestovali iba jedenásti. Súper tak na tom bol kondične lepšie a trikrát sme inkasovali. Dva góly idú na vrub brankára. Víťazstvo domáceho celku je zaslúžené, pretože dobrou technickou a nátlakovou hrou nás dokázal zdolať."

 

SŽ: Rožňava - Buzica 3:0 (0:0), G: Repel 2, Revúcky

Rožňava: Šagúl - Kováč, Krak, Krempaský, Šoltés, Genči, Seman, Kardoš, Revúcky, Repel, Čatlóš, striedali: Zatroch, Šoltés, Gömöri, Mitrík.

Buzica: Tirák - Takáč, Arpai, Hutkai, Lukáč, Salóci, Džerenga, Krompaský, Onódy, Horvát, Délceg.

 

MŽ: Rožňava - Buzica 5:2 (3:1), G: Harabín 3, Kelemen 2 - Sontra, Végvári

Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Štefan Sýkora, Kelemen, Ferdinand, Harabín, Bakoš, striedali: Tomašík, Papp, Szappanoš.

Buzica: Spišák, Vinter, Fϋlop, Andó, Hanko, Baláž, Horvát, Végvári, Sanislo, Sontra, Hoďa, striedali: Glonczi, Kiss.