autor: Daniel Dedina
1394x čítané

5. miesto – TJ Veľké Revištia

Pohľad do tabuľky:

Celkovo:  5.          16          8        3          5                      36:31               27        +3

Doma    :  1.           8          7        1          0                      28:9                 22

Vonku   : 10.          8          1        2          5                       8:22                  5

Proti (2/2):

premenili – Seman (V. Opátske), Dlugoš (Sabinov)

Zaujalo nás:

+ aj druhý nováčik mútil vody v horných poschodiach tabuľky, najmä z vlastného ihriska vytvoril nedobytnú pevnosť a v tabuľke doma tróni na prvej priečke

+ 36 strelených gólov predstavuje najlepší útok súťaže

- opačné hodnotenie vystavujeme defenzíve mužstva – 31 inkasovaných gólov poukazuje na to, že horšie sú už na tom len posledné dva tímy tabuľky

- vysoké prídely 0:6 v Snine a 1:5 vo Vysokých Tatrách

Na slovíčko... Zdenko HUDÁK, tajomník a asistent trénera TJ Veľké Revištia

Hodnotenie jesennej časti

„Táto jesenná časť dopadla podľa nášho očakávania, ale mužstvo má na viac než v niektorých zápasoch predviedlo.“

Hlavná úloha počas zimnej prípravy

„V zimnej príprave pôjde o posilnenie kádra na niektorých postoch, s cieľom zvýšiť konkurenciu v tíme.“

Ciele v jarnej časti sezóny

„Cieľom je umiestnenie v prvej päťke.“

Sled zápasov:

5.V.Revištia

Káder v jesennej časti:

Vysvetlivky:

* za menom a priezviskom hráča nasleduje dátum narodenia, absolvovaná minutáž v danom kole, celkový počet odohraných, resp. u brankára odchytaných minút) a priemer odohraných, resp. odchytaných minút na jeden zápas (Ø)

** ak je minutáž na žltom podklade, hráč v danom stretnutí dostal žltú kartu, ak je minutáž červeným písmom na žltom podklade, hráč bol vylúčený po druhej žltej karte