Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 01. 2013 o 08:34

Nedočkavci sa môžu tešiť

autor: Mikuláš Novický
1360x čítanéPo dvojmesačnej prestávke sa minulý týždeň opäť začal kolotoč (zatiaľ iba prípravných stretnutí) pre futbalových nedočkavcov.

Najprv len pre ich priamych aktérov – hráčov a realizačné tímy, ale teraz už vo väčšej miere aj pre fanúšikov, ktorí nedočkavo pátrajú po zmenách. Najprv vo „svojich“ mužstvách a potom v tímoch súperov. Na rad však prichádzajú už aj stretnutia. Poväčšine sa sústreďujú v miestach, kde je aj v tomto čase „zelená tráva“, t. j. v našich zemepisných šírkach tam, kde majú jej umelú podobu - Košice, Prešov, Michalovce, Bardejov, Spišská Nová Ves, Stropkov, Lipany, Sabinov či najnovšie aj Spišská Belá sú miesta, kde aj tento víkend môžu fanúšikovia vidieť svojich hráčov v akcii.

Posledne menovaná Spišská Belá na svojom novučičkom štadióne prichýli treťoligistu z Popradu, hráči ktorého sa v sobotu o 10.00 h. predstavia v prvom zo série prípravných stretnutí. Následne privíta na tejto umelej tráve súpera aj piatoligový Kežmarok. V poslednom stretnutí na tomto štadióne o 14.00 h. budú domáci šiestoligisti hostiť súpera zo IV. ligy, hráčov Vysokých Tatier.

V Lipanoch od 10.30 h. preveria na tamojšej umelej tráve domáceho treťoligistu hráči štvrtej ligy, reprezentanti spod Spišského hradu. V Sabinove najprv o 10.00 h. domáci privítajú piatoligového súpera z Krompách a popoludní o 14.00 h. sa stretnú hráči Starej Ľubovne s ambicióznym šiestoligistom z neďalekých Šarišských Michalian.

Na Spiši sa o 11.00 h. predstavia domáci vo svojom druhom „jarnom“ vystúpení proti ligovému staršiemu dorastu Tatrana Prešov a domáci starší dorastenci od 15.00 h. si zmerajú sily so štvrtoligistom z Vyšného Opátského. V Bardejove sa od 11.00 h. predstavia Michalovce aj so svojím najnovším úlovkom, bývalým reprezentantom Vladimírom Janočkom.

Aj z tohto výpočtu je jasné, že nedočkavci sa iste majú načo tešiť!