IV. liga Sever (Prešovský kraj)

16.08. 2015 o 21:08
Fotogaléria V. Tatry - Sp. Podhradie 2:2Fotogaléria V. Tatry - Sp. Podhradie 2:2autor: riso
Fotogaléria zo zápasu IV. ligy Sever FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry - MŠK Spišské Podhradie 2:2 (1:1).
2159x čítané » Viac
11.08. 2015 o 14:19
Opakovanie napínavých zápletiekOpakovanie napínavých zápletiekautor: Pito
Zaujímavými výsledkami i výkonmi vstúpili do novej kapitoly IV. ligy Sever futbalisti Fintíc. Doma dva razy vyhrali, vonku tesne prehrali, pričom hlavne v úvodných dvoch vystúpeniach to boli v ich podaní poriadne drámy. V jednom prípade s dobrým koncom, v ďalšom so zlým.
1716x čítané » Viac
11.08. 2015 o 12:54
Derby rozhodla 90. minúta a nadstavený časDerby rozhodla 90. minúta a nadstavený časautor: Marián Škuba
Medzilaborce - Radvaň n/L. 1:2... Hostia v 90. minúte vyrovnali a v nadstavenom čase dokonali obrat víťazným gólom.
1839x čítané » Viac
04.08. 2015 o 19:48
Spoznali sa až v šatni pred zápasomSpoznali sa až v šatni pred zápasomautor: Marián Škuba
V kabíne MŠK Spartak Medzilaborce sa pred stretnutím niektorí hráči zoznamovali.
1987x čítané » Viac
04.08. 2015 o 10:42
Nemali sily na to, aby zastavili druhopolčasový prívalNemali sily na to, aby zastavili druhopolčasový prívalautor: Pito
Vstup štvrtoligovým futbalistom Kendíc do nového ročníka skupiny Sever nevyšiel. Na ihrisku Medzilaboriec dostali šesť gólov a hoci dva dali, predsa si pripísali na svoje konto nelichotivý výsledok.
1762x čítané » Viac
02.08. 2015 o 20:45
Fotogaléria zo zápasu Štrba - Š. Michaľany 1:1Fotogaléria zo zápasu Štrba - Š. Michaľany 1:1autor: riso
Fotogaléria zo zápasu IV. ligy Sever ŠK Štrba - OŠFK Šarišské Michaľany 1:1 (0:0).
2137x čítané » Viac
01.08. 2015 o 18:00
Na prahu sezóny - TJ Družstevník Radvaň n/L.Na prahu sezóny - TJ Družstevník Radvaň n/L.autor: Marián Škuba
Aké sú novinky z kuchyne štvrtoligistu TJ Družstevník Radvaň n/L.?
1791x čítané » Viac
01.08. 2015 o 17:53
Na prahu sezóny - MŠK Spartak MedzilaborceNa prahu sezóny - MŠK Spartak Medzilaborceautor: Marián Škuba
Aké zmeny zastihli štvrtoligistu MŠK Spartak Medzilaborce?
2112x čítané » Viac
31.07. 2015 o 14:15
Trénerskí nováčikovia povedú nováčikaTrénerskí nováčikovia povedú nováčikaautor: Pito
Aj štvrtoligový nováčik v skupine Sever zo Šarišských Michalian sa teší na svoj debut vo vyššej súťaži. V uplynulej sezóne vyšla snaha klubu dostať sa z piatej ligy a teraz pôjde o to, aby celok OŠFK hral dôstojnú rolu aj v silnejšej konkurencii.
1806x čítané » Viac
23.07. 2015 o 11:14
Manko dohnali, ale otázniky zostaliManko dohnali, ale otázniky zostaliautor: Pito
Aj vo Finticiach mali po minulej sezóne niekoľko dôvodov na úvahu o tom, ako sa vyvarovať takých boliestok, ktoré im spôsobili traumu a tuhý boj o záchranu. Hoci sa napokon tento štvrtoligista v skupine Sever udržal, nerád by sa v budúcnosti dožil podobného trápenia.
1795x čítané » Viac
22.07. 2015 o 12:24
Kanonier utŕžil dosť kopancovKanonier utŕžil dosť kopancovautor: Pito
V minulom ročníku regionálnych futbalových súťaží bolo viac osobností. Niektoré sa presadili aj v koncovke a upútali svojou streleckou porciou. Najlepším kanonierom v švrtoligových zápoleniach v skupine Sever bol Lukáš Hricov zo Zámutova, ktorý dal 23 gólov.
2026x čítané » Viac
20.07. 2015 o 16:20
Jarou sa prehnali ako torpédoJarou sa prehnali ako torpédoautor: Pito
Výbornú jarnú odvetu absolvovali v minulom švrtoligovom ročníku v skupine Sever futbalisti Ľubotíc. V jeseni sa potápali, no v tomto roku pripomínali rýchle a účinné torpédo, pred ktorým sa museli mať súperi na pozore, pokiaľ nechceli ťahať za kratší koniec.