V. liga Košicko - Gemerská

13.01. 2013 o 08:10
Šiestoligisti Dobšinej naštartovali zimnú prípravuŠiestoligisti Dobšinej naštartovali zimnú prípravuautor: Karol Csobadi
V premiérovom ročníku piatoligisti Dobšinej platili nováčikovskú daň a po odstúpení Lipovníka zo súťaže skončili na predposlednom mieste. Po jesennej časti aktuálneho ročníka sa im už darilo lepšie, zimujú na 11. mieste a na konte majú 16 bodov.
1584x čítané » Viac
23.11. 2012 o 13:19
Hardu hreje dvadsať plusových bodovHardu hreje dvadsať plusových bodovautor: Maroš
Futbalisti TJ Mladosť Kalša odohrali všetkých trinásť stretnutí jesennej časti VI. ligy na ihriskách súperov a v predohrávke prvého jarného kola tiež nehrali doma, ale na neutrálnom ihrisku. Rekonštruovali totiž trávnik. Vzhľadom na to, že hrávali u súperov a celú jar odohrajú na svojej pôde, je ich bilancia pred zimnou prestávkou veľmi sľubná a lichotivá. V tabuľke im s 23 bodmi patrí 4. miesto, v plus/mínus hodnotení suverénne kraľujú, keď majú k dobru až dvadsať plusových bodov.
2333x čítané » Viac
13.11. 2012 o 08:45
Málo gólov inkasujú, ešte menej dávajúMálo gólov inkasujú, ešte menej dávajúautor: Maroš
V Košickej Novej Vsi by boli zrejme radšej, keby sa jesenné boje skončili o dva týždne skôr. To by mohli vravieť, že sa lúčili s prvou časťou sezóny sériou piatich stretnutí bez porážky. Posledné dve tesné prehry na ihriskách súperov však túto šnúru zrušili a futbalisti z košickej okrajovej mestskej časti razom skĺzli v tabuľke na 10. miesto.
1734x čítané » Viac
08.11. 2012 o 18:27
Hôrka v priebehu jednej minúty dvakrát inkasovalaHôrka v priebehu jednej minúty dvakrát inkasovalaautor: Karol Csobadi
V predohrávke prvého jarného kola sa z gemerských šiestoligistov Košicko - gemerskej skupiny najviac darilo Gemerskej Polome, ktorá zdolala oslabeného lídra z Budimíra 5:1.
1636x čítané » Viac
08.11. 2012 o 08:31
Nie nadarmo prehováral kamaráta...Nie nadarmo prehováral kamaráta...autor: Maroš
Z prvých ôsmich zápasov prehrala Malá Ida sedem. Pred deviatym kolom sa však klubu podaril kľúčový ťah. Do kádra získali Jozefa Knapíka, ktorý sa hneď prezentoval hetrikom a celkovo nastrieľal v šiestich kolách deväť gólov. S ním v zostave TJ Družstevník už iba vyhráva, jeseň zakončil pozoruhodnou šnúrou šiestich víťazstiev v rade za sebou.
2183x čítané » Viac
06.11. 2012 o 22:13
Vojak pálil na trávniku ostrýmiVojak pálil na trávniku ostrýmiautor: Maroš
Stretnutie proti Seni si asi navždy zapamätá útočník Kalše Viktor Kornecký. Predviedol nevídaný strelecký koncert, keď súpera zostrelil šiestimi gólmi. „Zmáknuté“ to mal za necelú hodinku hry a v 68. minúte už spokojne mohol miesto na ihrisku uvoľniť spoluhráčovi a dopriať tak priestor aj iným, nech sa strelecky realizujú.
2068x čítané » Viac
05.11. 2012 o 20:18
Fotogaléria Kalša - Seňa 8:0Fotogaléria Kalša - Seňa 8:0autor: Maroš
Fotogaléria zo zápasu VI. futbalovej ligy, skupina Košicko-gemerská TJ Mladosť Kalša - TJ Maratón Seňa 8:0 (4:0).
1832x čítané » Viac
03.11. 2012 o 22:48
Odovzdanú Seňu vyzliekla Kalša z kožeOdovzdanú Seňu vyzliekla Kalša z kožeautor: Maroš
Vo futbalovom klube TJ Maratón Seňa sú radi, že jesenné zápolenia majú už za sebou. Počas zimy budú mať o čom premýšľať. Predposledné miesto nie je ničím, čím by sa mohli chváliť. Ani v predohrávanom prvom odvetnom kole neobstáli so cťou, keď na „neutrálnej“ pôde v Krásnej si z nich TJ Mladosť Kalša urobila trhací kalendár a uštedrila im debakel 8:0.
1896x čítané » Viac
31.10. 2012 o 13:23
Fotogaléria Vyšné Opátske B - Malá Ida 1:3Fotogaléria Vyšné Opátske B - Malá Ida 1:3autor: Maroš
Fotogaléria zo zápasu VI. futbalovej ligy, skupina Košicko-gemerská:TJ FK Vyšné Opátske B - TJ Družstevník Malá Ida 1:3 (0:0).
1738x čítané » Viac
31.10. 2012 o 12:51
V chlade hriala gólová kanonádaV chlade hriala gólová kanonádaautor: Maroš
Pozoruhodný výsledok sa zrodil v meraní síl medzi Kokšov-Bakšou a Kalšou. Aj v hokeji je skóre 7:3 skôr výnimočné, nieto ešte vo futbale! Diváci si tak prišli na svoje, gólovou smršťou ich hráči akoby chceli odmeniť za ich veľkú vernosť svojim farbám, veď nedeľňajší „januárový“ chlad sa dostával poriadne pod kožu a prišli ozaj len tí najskalnejší.
1719x čítané » Viac
29.10. 2012 o 21:15
Prievan v kabíne Ruskova zanechal stopyPrievan v kabíne Ruskova zanechal stopyautor: Maroš
Vlani sa TJ Lokomotíva Ruskov ako nováčik po postupe z okresnej súťaže v Košicko-gemerskej skupine predviedol v sympatickom šate, keď plával s prehľadom v pokojných vodách tabuľky a obsadil konečné 7. miesto. Tento rok však kráča od prehry k prehre a má to v šiestoligovej súťaži nahnuté. Odchody celej plejády hráčov sa prejavili, no v klube to nevzdávajú a nový tím budujú za pochodu.
1843x čítané » Viac
28.10. 2012 o 21:38
Mušku našli hostia po prestávkeMušku našli hostia po prestávkeautor: Maroš
Mladíci z rezervy Vyšného Opátskeho stačili držať výsledok proti podstatne skúsenejšiemu súperovi z Malej Idy len prvý polčas, aj za pomoci konštrukcie bránky. Po zmene strán už hostia šance využívali a v tabuľke sa od svojho súpera vzdialili.