Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

V. liga Vihorlatsko - Dukelská

07.05. 2012 o 12:32
Trojnásobné derbyTrojnásobné derbyautor: Marián Škuba
Piatoligisti (skupina Vihorlatsko - Dukelská) si odkrútili piate jarné kolo, sumárne okrúhle dvadsiate. A bol to z pohľadu "humenských" celkov najmenší možný zápasový program v kole, pretože sa odohrali iba tri stretnutia, teda všetko derby. Napokon to boli víťazstvá z každého súdka - "nakládačka", najtesnejšie, či presvedčivé. Najmä výsledok 9:0 predpovedá, že futbalisti OŠK Udavské (na snímke) sa dostali na trávniku až do hokejovej nálady.
1843x čítané » Viac
24.04. 2012 o 14:21
autor: Marián Škuba
Tretie jarné kolo určilo v tucte humenských piatoligistov aj dve derby - na Hornej Oľke a pri Udave. V oboch prípadoch sa po záverečnom hvizde tešili z plného zisku hostia. V radvanskom prípade to nebolo výnimočné prekvapenie, ako tretí celok tabuľky cestovali k posledným Košarovciam. "Strelky" mal obuté Adrián Šalata, veď napol až štyrikrát košarovskú sieť. Čo sa však Beľanov týka, už možno hovoriť o výsledku, ktorý sa nie celkom očakával. Bol to "šesťbodový" záchranársky zápas a Udavčania si prehrou naštrbili svoje zámery udržať si piatoligovú príslušnosť. Hrať sa bude ešte osem kôl, takže na závery je iste ešte priskoro. Na snímke futbalisti TJ Družstevník Radvaň n/L.
1791x čítané » Viac
13.04. 2012 o 17:49
J. Kováč debutoval v drese Soli proti bývalým spoluhráčom z VechcaJ. Kováč debutoval v drese Soli proti bývalým spoluhráčom z Vechcaautor: Imrich Makó
Jarná piatoligová premiéra priniesla pre FK Soľ a FK Vechec hneď dva šteklivé bonusy. Ich vzájomnému zápasu nepatril iba status derby dvoch tímov z okresu Vranov nad Topľou, ale korenie pridal tiež domáci playmaker Jakub Kováč, ktorý ešte v jeseni obliekal práve dres Vechca.
1629x čítané » Viac
12.04. 2012 o 14:25
autor: Marián Škuba
V jarnej ouvertúre sa odohrali aj dve "humenské" derby stretnutia. Udavské stále mysliace na záchranu hostilo Radvaň n/L., ktorá po jeseni patrí do okruhu ašpirantov na postup. Rovnako v tejto skupinke "horných" je aj Stakčín, ktorý si zmeral sily s Košarovcami, posledným celkom tabuľky, takže favorit bol stanovený jasne.
1803x čítané » Viac
11.04. 2012 o 20:46
Z Z autor: Imrich Makó
V nedeľu vybehli na futbalové trávniky aj účastníci V. ligy, skupina Vihorlatsko-Dukelská. V tejto súvislosti sme oslovili zástupcov všetkých šiestich klubov z okresu Vranov nad Topľou, ktorých sme sa opýtali na priebeh prípravy, zmeny v kádri a ambície v jarnej časti.
2962x čítané » Viac
1 | 2 | 3 | 4 | strana 5