Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 04. 2013 o 21:52

Rozpis jarnej časti IV. a V. ligy

autor: Daniel Dedina
1850x čítanéPrinášame kompletný program odvetných častí IV. ligy, V. ligy Sever a V. ligy Juh v grafickej podobe. Dozviete sa kto, kedy a proti komu nastúpi v dvoch hierarchicky najvyšších regionálnych súťažiach na východe republiky.

S podrobným rozpisom prichádzame až teraz, pred 21. kolom, keďže až to bude prvé v kompletnom vydaní. Posledné týždne boli vo futbalovom prostredí pomerne turbulentné, komisie zasadali, prerokovávali a odkladali  zápasy ako na bežiacom páse. Nepriaznivé počasie dovolilo odohrať v týchto súťažiach zo štyroch kôl, ktoré mali byť už v tejto chvíli za nami, len 8 z 92 doteraz plánovaných stretnutí (sedem zápasov IV. ligy a jeden v V. lige Juh).

Po oznámení náhradných termínov sme vypracovali pomôcku, ktorá v tabuľkovej forme graficky zachytáva a farebne zvýrazňuje zápasy jednotlivých tímov. Zapracované sú v nej aj upravené dátumy dohrávok. Už na prvý pohľad je zrejmé, že kalendár zápasov sa tým extrémne nahustil, najmä máj bude v znamení viacerých tzv. anglických týždňov so zápasovým rytmom streda - nedeľa.

Vodorovne sú v tabuľkách vyznačené domáce zápasy družstiev, zvisle duely na ihriskách súperov. Na záver ešte upozorňujeme, že dátumy sú neďeľňajšie, výnimky (hracím dňom je sobota, resp. po dohode klubov iný termín) tieto tabuľky nezachytávajú.

Dokumenty na stiahnutie