Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 05. 2013 o 14:19

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1782x čítané



Aj keď momentálne vládne športom na Slovensku hokej, v plnom prúde pokračujú aj futbalové súťaže. Hokejové ´boľačky´ zo zatiaľ nie práve najvydarenejšieho vystúpenia našich reprezentantov si môžu športoví fanúšikovia ´pofúkať´ víkendovými futbalovými stretnutiami regionálnych súťaží v ich okolí. Na programe je 27 duelov v Prešovskom a 31 v Košickom kraji, v rámci 25. kola IV. i V. ligy a 21. kola VI. ligy.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - FK Svit (Cuprák, Rumančík, Pika, Eliáš)

VI. Liga Šarišská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Beloveža - TJ Slovan Dlhá Lúka (Jurášek, Béreš, Treščák, Dzido)

TJ Javorina Malcov - FK Šarišské Dravce (Trembeckí, Pongo, Micheľ, Šafranko)

FK Busov Gaboltov - OFK Uzovce (Drabant, Slimák, Kovaľ, Dudáš)

Humenné

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - Sokol Ľubotice (Biroš, Baksay, Hegedüš, Koščo)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.: 

OŠK Udavské - FK Kamenica nad Cirochou (Mati, Djordjevič, Firda, Bazár)

Kežmarok

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - MŠK Spartak Medzilaborce (Haviarik, Drenko, Bali-Jenčík, Fencík)

Levoča

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Drustav Svidník (Greško, Šoltés, Ruščanský, Škody)

VI. Liga Podtatranská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK 1931 Hranovnica (Kmec, Jacečko, Vasilenko, Piruch)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - MŠK Slavoj Spišská Belá (Prokša, Drabant, Onderišin, Krajčík)

Prešov

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK SIM Raslavice (Gaľa, Gál, Korečko, Vaško)

VI. Liga Šarišská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - TJ Sokol Jakubany (Brendza, Darivčák, Bindas, Koščo)

FK Záborské - TJ Družstevník Župčany (Juhás, Černica, Kočiš, Šproch)

OFK Chmiňany - TJ Poľana Šiba (Tkáč, Žulevič, Jasečko, Koščák)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Rozvoj Pušovce (Lipták, Kohl, Gonos, Laskovský)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - FK Sedliská (Šimková, Ondič, Kovalčin, Voroňák)

Stará Ľubovňa

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - OŠK Fintice (Bednár, Tabaka, Kmec, Kostík)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Vechec (Jančár, Bajo, Klokočka, Szabó)

Svidník

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Haniska (Mano, Novotný, Prokopovič, Bednár)

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Slovan Kendice (Kunzo., Piro, Baldovský, Tkáč)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.: 

FK Drustav Hrabovčík - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Mišenčík, Sendek, Farkaš, Hajdada)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - OŠK Kľušov (Želizňák, Tramita, Karaffa, Leško st.)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Jasenov (Filipák, Korinko, Juhászová, Duška)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OcFK Dlhé Klčovo (Počurek, Čech-Špirek, Paulišin, Guľko)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.: 

FK Soľ - OFK Tatran Bystré (Kavčák, Jancura, Sivak, Barvirčák)

TJ Družstevník Vyšný Žipov - OcŠK Sečovská Polianka (Roka, Černica, Hufnágel, Hreško)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Agrifop Stakčín (Tomeček, Baloga, Fedák, Minaroviech)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

AŠK Mária Huta - FK Poprad ´B´ (Drabant, Farkaš, Daňo, Ivanov) - 11.5.2013

FK Slovan Helcmanovce - TJ Štart Hrabušice (Džubák, Vaľko, Tóth, Borufka)

OFK Jaklovce - ŠK Štrba (Stretavský, Lang, Knapíková, Vansa)

Košice-mesto

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Sabinov (Maliňák, Alexa, Hepka, Dub)

FK Košice - Barca - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Ziemba, Zubka, Holp, Tarcala)

V. Liga Juh - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Šaca - ŠK Strážske (Pavlovský, Fabíny, Hudák, Michna)

VI. Liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Ťahanovce - TJ Lokomotíva Ruskov (Berta, Firkaľ, Tabiš, Lacko)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - TJ Družstevník Budimír (Sedláčková, Antl, Mačák, Šimko) - 11.5.2013 o 10.30 hod., hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

V. Liga Juh - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Čaňa - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Leferovič, Čonka, Feckanin ml., Mišenčík)

MFK Spartak Medzev - FK Pokrok SEZ Krompachy (Dolhý, Černický, Hudák, Ferenc)

Tatra Sokoľany - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Zajac, Tóth, Friga, Pečarka)

VI. Liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Geča 73 - TJ Družstevník Malá Ida (Švec, Guľko, Mišková, Popík) - o 10.45 hod.

TJ Maratón Seňa - FK Gemerská Poloma (Capík, Ulian, Tušek, Lisák)

TJ Kokšov-Bakša - FK Košická Nová Ves (Jonáš, Antl, Končár, Tkáčik)

TJ Mladosť Kalša - FK Krásnohorské Podhradie (Ondrášek, Gajdoš, Tomáš, Izrael)

Michalovce

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Stará Ľubovňa (Homoľa, Lešková, Lang, Tóth)

VI. Liga Zemplínska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov (Onofrej, Marušin, Konečný, Zvolánek)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany (Eperješi, Kuspan, Barát, Maturkanič)

OŠK Krišovská Liesková - ŠK Agro Palín (Štefek, Kuľha, Feckanin st., Vizvári)

TJ Družstevník Čičarovce - FK Slavoj Sečovce (Šeršeň, Chnupa, Daňo, Sadiv)

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Šipoš, Palinský, Gnip, Styrančák)

Rožňava

V. Liga Juh - 25.kolo - 11.5.2013 o 16.30 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Godžák, Holp, Béreš, Čabala)

VI. Liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 11.5.2013 o 16.30 hod.:

 FK Gemerská Hôrka - MFK Dobšiná (Bányacsky, Roka, Eperješi, Čigáš)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 25.kolo - 11.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Rudňany MFK Veľké Kapušany (Djordjevič, Korečko, Basoš, Gavalier)

VI. Liga Podtatranská - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Harichovce - TJ FK Lokomotíva Margecany (Kunaj, Krivjančin, Leško, Onofrej)

OŠK Teplička n/H - TJ Slovan Smižany (Kriak, Bányacsky, Štefanič, Čeľovský)

Sobrance

IV. Liga - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Snina (Ištoňa, Mriglot, Maličký, Gábor)

V. Liga Juh - 25.kolo - 11.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Sobrance - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Bucko, Miklóš, Bajo, Ondík)

Trebišov

V. Liga Juh - 25.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - OFK Slovan Poproč (Michalík, Polomský, Ivan, Gnip)

VI. Liga Zemplínska - 21.kolo - 12.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Olympia Borša - OFK Lastomír (Lenková, Bančanský, Hrib, Klič)

Družstevník Veľký Horeš - TJ Družstevník Plechotice (Dušek, Miklóš, Jevín, Hudák)