Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 09. 2013 o 09:44

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1645x čítané



Po štvrtkovej štvrtoligovej predohrávke Krompachy – Svit (4:0) pokračuje cez víkend zvyšnými zápasmi program 7. kola najvyššej regionálnej súťaže. Na programe je aj rovnaké kolo v oboch vetvách piatej ligy a 5. kolo šiestej najvyššej súťaže. Juh tentoraz víťazí nad Severom, Košický kraj bude dejiskom 31 stretnutí, Prešovský hostí 27 zápasov. Na úrovni okresov ponúka fanúšikom futbalu najväčšiu možnosť výberu Vranov nad Topľou (8 zápasov), v tesnom závese sú Košice-okolie a Michalovce (sedemdielné zápasové menu).

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Gerlachov - FK Šarišské Dravce (Brendza, Leferovič, Sivák, Čeľovský)

FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Župčany (Pristáč, Maček, Havrila, Sadiv)

TJ Javorina Malcov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Vasilenko, Sakalík, Kovaľ, Šproch)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.: 

OŠK Udavské - OFK Tatran Bystré (Dušek, Miklóš, Bindas, Sakáč)

Levoča

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Michalík, Béreš, Juhás, Ivanov)

VI. liga Podtatranská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Družstevník Spišské Bystré (Beluško, Jasečko, Mišková, Zvolánek)

Medzilaborce

V. liga Sever - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - 1.MFK Kežmarok (Dolhý, Havrila, Šimková, Olšavský)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK 1931 Hranovnica - OFK Kravany (Šuba, Bányiácski, Kriak, Leško st.)

Prešov

V. liga Sever - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Fintice - FK Slovan Kendice (Filipák, Jurášek, Polomský, Kanuščák)

FK Rozvoj Pušovce - ŠK Štrba (P. Kmec, Marcin, Černica, Fencík)

VI. liga Šarišská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Gnip, Kuľha, Harajbič, Jenčo)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Družstevník Záhradné (Choma, Tramita, Kriviančin, Pečarka)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

OFK Uzovce - ŠK Nová Ľubovňa (Končár, Micheľ, Sedlačková, Michna)

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Beloveža (Piro, Farkaš, Treščák, Maturkanič)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - FKO Kochanovce (P. Tkáč, Godžák, Fortuňák, Koščo)

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Breznica (Kovalčín, J. Mano, Stretavský, Popík)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OFK SIM Raslavice (Djordjevič, Zajac, Korečko, Kotrády)

Stropkov

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Družstevník Plavnica (Kováčová, Bednár, Šoltés, Gábor)

Svidník

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Drustav Svidník - MFK Slovan Giraltovce (Tabaka, Lešková, Žofčák, Bednár)

V. liga Sever - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FO AJAX Pakostov (Hrinda, Palinský, Feckanin ml., Tornay)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - Sokol Ľubotice (Mati, Trembeckí, Joz. Somoši, Dudáš)

MsFK Hanušovce nad Topľou - OŠK Kľušov (Džubák, Karaffa, Žulevič, Koščák)

FK Tatran Zámutov - MŠK Spartak Medzilaborce (Laskovský, Mišenčík, Drabant, Štofka)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.: 

ŠK Sačurov - TJ Jasenov (J. Kmec, Ištoňa, Kováč, Sendek st.)

OcŠK Sečovská Polianka - FK Vechec (Dankanin, Škodi, Hríb, Guľko)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Kamenica nad Cirochou (Feckanin st., Bali - Jenčík, Šípoš, Čaga)

FK Soľ - TJ Družstevník N.Hrušov (Tomáš, Ondič, Roman, Kostík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - FK Poprad ´B´ (Želizňák, Drabant, Hufnágel, Voroňák)

TJ Slovan Nálepkovo - AŠK Mária Huta Gelnica (Mačák, Gaľa, Béreš, Korinko)

Košice-mesto

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Košice-Barca - FK Spišská Nová Ves (Fabíny, Vaľko ml., L. Tóth, Dub)

TJ FK Vyšné Opátske - TJ Veľké Revištia (Bochnovič, Holp, Jancura, Gavalier)

VI. liga Košicko-gemerská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Košická Nová Ves (Konečný, Antl, Štefanič, Ondík)

Košice-okolie

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Haniska - MFK Slovan Sabinov (Slebodník, Novotný, Ondrášek, Kolesár)

V. liga Juh - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

Tatra Sokoľany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Ma. Hudák, Vojtko, Rási, Szabó)

FK Čaňa - MFK Veľké Kapušany (Baloga, Vass, Želinská, M. Tkáč)

MFK Spartak Medzev - OŠK Rudňany (Černický, Ruščanský, Drenko, Repovský), hrá sa v Šaci

TJ Mladosť Kalša - MFK Sobrance (Džima, Baldovský, Friga, Krajčík)

VI. liga Košicko-gemerská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - FK Gemerská Poloma (Cuprák, Tomeček, Zubka, Komár)

MŠK Ďurkov - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Tabiš, Guba, Barát, Vaško)

TJ Kokšov-Bakša - TJ Tatran Betliar (Lenková, Bančanský, Kica, Tarcala)

Michalovce

IV. liga - 7.kolo - 8.9.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Snina (Karaffa, Pika, Homoľa, Vansa), hrá sa v Topoľanoch

V. liga Juh - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Strážske - OFK Slovan Poproč (Hepka, Homoľa, Mi. Hudák, Gnip)

VI. liga Zemplínska - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov (Darivčák, Čonka, Gajdoš, Ferenc)

OFK Lastomír - OŠK Vinné (Švec, Štefek, Marcin, Lumtzer)

TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Agro Palín (Rezanka, Gál, Roka, Hajdada)

OŠK Zalužice - FK Žbince (J. Eperješi, Kuspan, Holp, Dzido)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Parchovany (Kocúr, Pongo, Kunaj, Lacko)

Rožňava

V. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2013 o 15.30 hod.:

SP MFK Rožňava - FK Šaca (Micheľ, Kunzo, Mihalíková, Eliáš)

VI. liga Košicko-gemerská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Cementár Turňa n/B (Bindas, Bajo, Dušek, Borufka) – 7.9.2013

MFK Dobšiná - FK Geča 73 (Jančár, Kunzo, Klokočka, Tkáčik)

Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Budimír (Bányácsky, Mačák, Antl, Mriglot) – 7.9.2013

Spišská Nová Ves

IV. liga - 7.kolo - 5.9.2013 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Svit (Zvolánek, Baksay, Želizňák, Džubák)

VI. liga Podtatranská - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Marušin, Gonos, Marko, Labanc)

OŠK Teplička n/H - TJ Štart Hrabušice (Moroz, Pavlovský, Tirpák, Mišenčík)

ŠK Harichovce - TJ FK Lokomotíva Margecany (Kandráč, Mihalíková, Jacečko, Kačmár)

Trebišov

V. liga Juh - 7.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - Družstevník Veľký Horeš (Kohl, Čech - Špirek, Šeršeň, Koščo)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Berta, Bucko, Hegeduš, Barvirčák)

VI. liga Zemplínska - 5.kolo - 8.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Tatran Úpor - FK Slavoj Sečovce (Fedák, Novák, Knapíková, M. Eperješi)

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Daňo, Slimák, Havriško, Kalanin)