Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 09. 2013 o 09:02

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2139x čítané



Jesenná časť ročníka 2013/14 sa dostáva do svojej polovice, štvrtoligové a piatoligové súboje sa, počas tohto víkendu, cez ňu prehupnú ôsmym odohraným kolom. V šiestej lige je na programe 6. kolo. Z celkového počtu 59 zápasov uvidí Prešovský kraj 32 a Košický 27. Najvýraznejšou zmenou je zápas IV. ligy Vysoké Tatry – Haniska, ktorý sa na základe súhlasu ŠTK VsFZ bude hrať na ihrisku pôvodne hosťujúcej Hanisky.

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Kľušov - FK Tatran Zámutov (Mišenčík, Šeršeň, Micheľ, Čan)

OFK SIM Raslavice - FK Rozvoj Pušovce (Maličký, Džubák, Jasečko, Dub)

VI. liga Šarišská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Záhradné (Pristáč, J. Švec, Darivčák, Piruch)

TJ Beloveža - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Gorel, Bednár, Pavlovský, Hajdada)

Humenné

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Kohl, Mati, Žulevič, Pečarka)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Jasenov - TJ Družstevník N.Hrušov (Sivák, Vasilenko, Slimák, Lumtzer)

FKO Kochanovce - OŠK Udavské (Hrinda, Šípoš, Barát, Gnip) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Bančanský, Bindas, Marcin, Lisák)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - AŠK Mária Huta Gelnica (Židišin, Jacečko, Tomeček, Mišenčík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK Tatran Kračúnovce (Trembeckí, Bali - Jenčík, P. Havrila, Sadiv)

Poprad

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Svit - MŠK Tesla Stropkov (Juhás, Tabaka, Pika, Novysedlák)

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - MsFK Hanušovce nad Topľou (Leško, Cuprák, Jurášek, Barvirčák)

VI. liga Podtatranská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Slovan Nálepkovo (Maček, Kandráč, Drenko, Džubák)

FK Poprad ´B´ - ŠK Harichovce (Tirpák, J. Kmec, Kocúr, Štofka) - o 10.30 hod.

OFK Kravany - TJ Štart Hrabušice (Kriviančin, Štefanič, Konečný, Fencík)

Prešov

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

Sokol Ľubotice - 1.MFK Kežmarok (Feckanin ml., Baksay, Želinská, Kovalčík)

FK Slovan Kendice - MFK Stará Ľubovňa (Friga, Paulišin, Holp, Kačmár)

VI. liga Šarišská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OŠFK Šarišské Michaľany (Béreš, Marušin, Brendza, Dudáš)

TJ Družstevník Župčany - TJ Javorina Malcov (Mačák, Dankanin, Štefek, Guľko)

OFK Chmiňany - FK Gerlachov (Kovaľ, Lešková, J. Eperješi, Čigáš)

Sabinov

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Bucko, P. Kmec, Černický, Vaľko)

VI. liga Šarišská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Šarišské Dravce - OFK Uzovce (Zvolánek, Pongo, Lenková, Jenčo)

Snina

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Snina - FK Košice-Barca (Šoltés, Slebodník, Tramita, Ondík)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MŠK Spišské Podhradie (Čech - Špirek, Ištoňa, Greško, Leško st.)

VI. liga Šarišská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - FK Busov Gaboltov (Kunaj, Choma, Jančár, Tkáčik)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Soľ (Michalík, Feckanin st., Hríb, M. Tkáč)

Svidník

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - TJ Veľké Revištia (Ondrášek, Gál, Mišková, M. Eperješi)

FK Drustav Svidník - FK Pokrok SEZ Krompachy (Alexa, Fabíny, Vaľko ml., Labanc)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OŠK Fintice (Hegeduš, Drabant, Kunzo, Tornay)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - OFK Agrifop Stakčín (Tušek, Reňo, Moroz, Vaško)

FK Vechec - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (D. Mano, Šimková, Kuľha, Maturkanič)

ŠK Sačurov - OcŠK Sečovská Polianka (Roka, Bajo, Stretavský, Szabó)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - SP MFK Rožňava (Mi. Hudák, Gaľa, Berta, Čaga)

VI. liga Podtatranská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK 05 Levoča (Černica, Prokša, Roman, Sendek st.)

Košice-mesto

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Šaca - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Palinský, Basoš, Ma. Hudák, Knut)

VI. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Družstevník Malá Ida (Tomáš, Zubka, Sendek, Čeľovský)

Košice-okolie

IV. liga - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Haniska - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (J. Mano, Ondič, Hepka, Eliáš)

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - Tatra Sokoľany (Karaffa, Filipák, Laskovský, Mriglot)

VI. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - TJ Tatran Betliar (Štefanič, Choma, Hufnágel, Komár) - 14.9.2013

TJ Družstevník Budimír - TJ Kokšov-Bakša (Čertický, Kovalčin, Onofrej, Korinko)

MŠK Ďurkov - FK Gemerská Hôrka (Škodi, Žofčák, Dušek, Hreško)

FK Geča 73 - MFK Ťahanovce (Kriak, Farkaš, Beluško, Kunzo) - o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - MFK Spartak Medzev (Dolhý, Jancura, Vass, Kolesár)

VI. liga Zemplínska - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Krišovská Liesková (Ginda, Treščák, Sakalík, Šafránko)

FK Žbince - TJ Olympia Borša (Vojtko, Barát, Tabiš, Onofrej)

ŠK Agro Palín - OŠK Zalužice (Jevín, Guba, Fortuňák, Koščo)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Čičarovce (Gnip, Ruščanský, Hufnágel, Repovský)

ŠK Naciná Ves - FK Tatran Úpor (Marko, Béreš, Havriško, Gajdoš)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Džima, Mihalíková, Klokočka, Bednár)

FK Krásnohorské Podhradie - MFK Dobšiná (V. Tóth, Daňo, Drabant, Ivanov) - 14.9.2013

Spišská Nová Ves

IV. liga - 8.kolo - 14.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske (Filipák, Kočiš, Zubka, Barvirčák)

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Rudňany - TJ Mladosť Kalša (Rási, Gonos, Haviarik, Michna)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Čaňa (Polomský, Havrila, Sedlačková, Švarc)

VI. liga Podtatranská - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Teplička n/H - FK Slovan Helcmanovce (Chnupa, Knapíková, Maňkoš, Kanuščák)

TJ Slovan Smižany - FK 1931 Hranovnica (Kováč, Končár, Harajbič, Klič)

Trebišov

V. liga Juh - 8.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MFK Sobrance (Bochnovič, Leferovič, Korečko, Gábor)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - ŠK Strážske (Čonka, Homoľa, Joz. Somoši, Čabala)

VI. liga Zemplínska - 6.kolo - 15.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Parchovany (V. Havrila, Bányácsky, Rezanka, Izrael)

FK Slavoj Sečovce - OFK Lastomír (Drabant, Želizňák, Holp, Kalanin)