Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

20. 09. 2013 o 15:00

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1777x čítané



Prichádzajúci víkend sa nesie v znamení prevahy zápasov majúcich dejisko zápolenia v Košickom kraji. Tých bude 32, zatiaľ čo Prešovský kraj ponúka fanúšikom regionálneho futbalu 27 stretnutí. Na programe je 9. kolo (IV. liga, V. liga Sever, V. liga Juh), resp. 7. kolo (všetky vetvy VI. ligy).

Štvrtoligový program tohto kola skompletizujú až v stredu v Sabinove, kde sa po vzájomnej dohode oboch klubov predstaví Barca (pôvodne sa jesenný zápas mal hrať na pôde tímu z košickej mestskej časti).

 

Pre fanúšikov, ktorí by za svojím obľúbeným družstvom radi vycestovali aj na ihriská súperov dávame do pozornosti užitočnú a praktickú pomôcku. Po spoločnom stlačení kláves Ctrl + F, sa zobrazí panel, do ktorého je potrebné napísať názov hľadaného klubu (alebo aspoň časť názvu). Po následnom stlačení klávesy Enter sa zobrazí príslušný zápas, v ktorom učinkuje hľadaný klub. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Vasilenko, Marko, Židišin, J. Hudák)

FK Busov Gaboltov - FK Šarišské Dravce (Šípoš, Černica, Gorel, Koščo)

TJ Javorina Malcov - ŠK Nová Ľubovňa (Tomeček, Bíro, Kovalčin, Voroňák)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.: 

OŠK Udavské - FK Kamenica nad Cirochou (Sendek, Marušin, Kovaľ, Dudáš)

Kežmarok

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - FO AJAX Pakostov (Haviarik, Rumančík, Mihalíková, Kačmár)

Levoča

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Svit (P. Kmec, Bednár, L. Tóth, Kotrády)

VI. liga Podtatranská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK 05 Levoča - FK Poprad ´B´ (Jančár, Mačák, Jacečko, Kostík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - MŠK Spartak Medzilaborce (Ištoňa, I. Havrila, Ruščanský, Gábor)

Poprad

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

ŠK Štrba - FK Tatran Zámutov (Kováčová, Lipták, Leferovič, Dzido)

VI. liga Podtatranská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - MŠK Slavoj Spišská Belá (Maňkoš, Džima, Pavlovský, Sendek st.)

Prešov

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

OŠK Fintice - Sokol Ľubotice (Šoltés, Maličký, Sedlačková, Novysedlák)

FK Rozvoj Pušovce - FK Slovan Kendice (Zvolánek, Drabant, Leško, Hreško)

VI. liga Šarišská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Alexa, Kriak, Knapíková, Ferenc)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Beloveža (Brendza, Micheľ, Ginda, Gajdoš)

Sabinov

IV. liga - 9.kolo - 25.9.2013 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Košice-Barca (Karaffa, Ruščanský, Paulišin, Lisák)

VI. liga Šarišská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

OFK Uzovce - OFK Chmiňany (Choma, Béreš, Kováč, Zvolánek)

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Družstevník Župčany (J. Kmec, Zubka, Štefanič, Gnip)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - FK Vechec (Korečko, Prokopovič, Tabiš, Leško)

OFK Agrifop Stakčín - FKO Kochanovce (Ulian, Ondrášek, Čertický, Sakáč)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OcFK Dlhé Klčovo (Šeršeň, Gál, Džubák, Komár)

Stropkov

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Drustav Svidník (Želizňák, Holp, Gaľa, Pečarka)

Svidník

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OŠK Kľušov (Ma. Hudák, Mi. Hudák, Vass, Tornay)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK SIM Raslavice (P. Havrila, Kočiš, Hegeduš, Sadiv)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.: 

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Jasenov (Feckanin st., Šimco, Moroz, Šafranko)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - ŠK Sačurov (Reňo, Dankanin, Havriško, Guľko)

FK Soľ - OFK Tatran Bystré (Rezanka, Verdžák, Kuľha, Maturkanič)

TJ Družstevník N.Hrušov - TJ Družstevník Breznica (Hufnágel, D. Mano, Kriviančin, Čeľovský)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - OFK Kravany (Antl, Slimák, Darivčák, Piruch)

TJ Slovan Nálepkovo - TJ FK Lokomotíva Margecany (Kuspan, Konečný, Baksay, Škody)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Družstevník Spišské Bystré (J. Eperješi, V. Tóth, Sendek, Lacko) - 21.9.2013

Košice-mesto

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Snina (Dolhý, Béreš, Bali - Jenčík, Knut)

VI. liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Krásnohorské Podhradie (Fortuňák, Dušek, Bajo, Michna)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - FK Košická Nová Ves (Bányácsky, Roka, V. Havrila, Fencík) - o 10.30 hod., hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Haniska - FK Družstevník Plavnica (Greško, Tramita, Homoľa, Čan)

V. liga Juh - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

Tatra Sokoľany - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Čech - Špirek, Bochnovič, Vaľko, Krajčík)

FK Čaňa - FK Šaca (Bucko, Žofčák, Joz. Somoši, Barna)

MFK Spartak Medzev - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Žulevič, Paulišin, Feckanin ml., Kanuščák)

TJ Mladosť Kalša - MFK Veľké Kapušany (Laskovský, Jurášek, Čonka, Vaško)

VI. liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - FK Geča 73 (Bindas, Tabaka, Jevín, Izrael)

TJ Kokšov-Bakša - MŠK Ďurkov (Pongo, Gál, J. Eperješi, Popík)

Michalovce

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Slebodník, Baldovský, Novotný, Koščo) - o 10.30 hod., hrá sa v Topoľanoch

V. liga Juh - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

ŠK Strážske - Družstevník Veľký Horeš (Fabíny, Michalík, Polomský, Lumtzer)

VI. liga Zemplínska - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

OFK Lastomír - ŠK Naciná Ves (Godžák, Bančanský, Lenková, Szabó)

TJ Družstevník Čičarovce - FK Slavoj Sečovce (Harajbič, Treščák, Tirpák, Eliáš)

OŠK Zalužice - OŠK Vinné (Chnupa, Drabant, Tušek, Minaroviech)

OŠK Krišovská Liesková - FK Žbince (Hríb, Štefek, Tomáš, Jenčo)

Rožňava

V. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2013 o 15.00 hod.:

SP MFK Rožňava - OFK Slovan Poproč (Michalík, Džima, Želinská, A. Mišenčík)

VI. liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Cementár Turňa n/B (Karaffa, Maček, Pristáč, Šproch)

FK Gemerská Hôrka - FK Gemerská Poloma (Tabaka, Gorel, Farkaš, Džubák) - 21.9.2013

TJ Tatran Betliar - TJ Družstevník Budimír (Klokočka, Lang, Beluško, Tkáčik)

Sobrance

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Spišská Nová Ves (Cuprák, Juhás, Mišková, Hajdada)

V. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Sobrance - OŠK Rudňany (Korečko, Berta, Černica, Novysedlák)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 9.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Slovan Giraltovce (Černický, Gonos, Drenko, Repovský)

VI. liga Podtatranská - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Štart Hrabušice - TJ Slovan Smižany (Džima, Pristáč, Maček, Gavalier) - o 10.30 hod.

ŠK Harichovce - OŠK Teplička n/H (Roman, Džubák, Končár, Korinko)

Trebišov

V. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2013 o 16.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Mati, Palinský, Friga, Tarcala)

VI. liga Zemplínska - 7.kolo - 22.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Cejkov (Farkaš, Piro, Tkáč, Ivanov)

TJ Olympia Borša - ŠK Agro Palín (Barát, J. Švec, Prokša, Čigáš)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Onofrej, Kunaj, Gajdoš, Klič)